Fallout Shelter Android’e Geldi

0
0
0
0
0
Son dönemin en çok ses getiren oyunlarından biri olan Fallout 4’ün mobil versiyonu iOS cihazlara birkaç ay önce gelmiş ve neredeyse tüm eleştirmenlerden olumlu yorum almıştı.

iOS cihazlardan bir ay sonra Android’e de geleceği söylenen oyun ne yazık ki bir ay sonra çıkışını yapamadı; ancak nihayet iki ay gibi bir sürenin sonunda Android kullanıcıları da Fall out Shelter adlı ve Fallout serisine farklı bir açıdan bakan mobil oyuna kavuştu.

Oyun Fallout’un post-apokaliptik dünyasına ve kasvetli havasına alışkın olanlar için değişik bir tecrübe sunuyor; diğer yandan Fallout’u fazla sert ve depresif bulan oyuncuların ise sunduğu farklı tarz ile seriyi bir yerden yakalamalarını sağlıyor.

Temelde bir yönetim simulasyonu olan Fallout Shelter’da nükleer savaş sonrası  sığınaklara saklanan ve orada yaşayan insanları yönetiyor bir anlamda insanlı tamagotchi oynuyorsunuz.

İnsanlarınızın Vault içinde sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamak zorundasınız ki daha önce Fallout oynadı iseniz Vault’un ne olduğunu biliyorsunuz. İnsanlarınızın herhangi bir nedenden dolayı ölmesinin önüne geçmek, onlara iş bulmak ve kendilerini koruyabilmeleri, için eğitmek, kıyafet sağlamak ve hatta silah sağlamak zorundasınız.

Elbette Fallout Shelter oyunundaki en büyük vazifeniz ise insanlarınızın birbirleri ile evlenip üremeye devam etmesini sağlamak; çünkü insanlığın kaderi yeniden çoğalabilmelerine bağlı.

Siz de cihazınıza Fallout Shelter kurup insanlığın kaderini belirlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan Fallout Shelter indirebilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0