Far Cry 4'ün Çıkış tarihi Belli Oldu

0
0
0
0
0
Far Cry 4'ün Çıkış tarihi Belli Oldu
Ubisoft tarafından geliştirilen başarılı oyun serisi Far Cry oyuncular tarafından epeyce seviliyor. Özellikle Far Cry 3'ün başarısını göz önünde bulundurduğumuzda bu serinin devam edeceğini rahatlıkla söyleyebilirdik.
Ubisoft tarafından geliştirilen başarılı oyun serisi Far Cry oyuncular tarafından epeyce seviliyor. Özellikle Far Cry 3'ün başarısını göz önünde bulundurduğumuzda bu serinin devam edeceğini rahatlıkla söyleyebilirdik. Son zamanlarda Far Cry'ın yeni oyunu ile ilgili epeyce çok söylenti ortaya çıkmıştı bu söylentilere Far Cry 4'ün Himalayalar'da geçeceği de dahil. Çıkan bu söylentiler Ubisoft tarafından onaylanmamış olsa da dünyanın önde gelen oyun otoritelerinden biri olan Eurogamer tarafından  Far Cry'ın yeni oyunu olan Far Cry 4'ün Himalayalarda geçeceği söylendi.

Ayrıca yine Eurogamer'da açıklanana göre Far Cry 4'ün 2015'in ilk yarısında çıkacağı söylendi.  Üstelik oyunun bu sene ki E3 fuarında gösterileceği söyleniyor. Ubisoft'tan resmi bir açıklama gelmediğini ve Far Cry 4'ün bile henüz resmi olarak onaylanmadığını söylememiz gerekiyor. Ancak her halükarda Asassasin's Creed serisi gibi her seferinde sıfırdan başlayan bir hikaye ile devam eden bir oyunun halen çok beğenildiğini düşünürsek Ubisoft firması aynısını Far Cry serisinde de uygulayacağını söyleyebiliriz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Far Cry 3'ün başarısından sonra yeni bir Far Cry oyunun çıkacağını düşünmek pek de yanlış olmayacaktır. Yeni nesil konsollara çıkacak olan bir Far Cry oyunu da hiç fena olmaz hani :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0