Far Cry Primal Steam'de Satışa Çıktı!

1
0
0
0
0
İlk olarak yöneticileri Türk olan Crytek'ten çıkıp sonradan Ubisoft'a satılan mükemmel seri Far Cry'ın son oyunu Primal, Steam'de satışa çıktı.
Tarihler 2004'ü gösterdiğinde sahibi ve yönetim kadrosundan 3 isimin Türk olmasıyla ülkemizde dillere destan haline gelen ve oyun sektörünün lider firmalarından Crytek'in çıkarmış olduğu ve Ubisoft tarafından yayınlanan Far Cry, o zamanın en iyi oyunlarından biri ve muhteşem grafikleriyle milyonlarca kişi tarafından oynanmış, ardından Ubisoft tarafından tüm hakları Crytek'ten alınarak diğer oyunlar Ubisoft tarafından yapılmış ve milyonlarca satılmaya devam etmişti.

Şimdi ise bizi ilk çağlara götüren ve Far Cry Primal, oyunda büyük değişikliklere giderek aklınıza Far Cry denildiğinde gelebilecek birçok şeyden farklı bir yapım ile karşımıza çıkıyor.Silahlar yerine taş ve sopalarla hayatta kalmaya çalışacağınız oyunda tıpkı diğer Far Cry serilerinde olduğu gibi çeşitli eşyalar yapabilmek için derilerini yüzmeniz gerekecek. Bunun yanı sıra yavru filleri sürebileceğiniz ve büyü ile birçok hayvanı sizin yaprak saldırı sırasında hepsini düşman üzerine salabileceğiniz ilginç bir yapısı olan yeni Far Cry Primal bu farklılıklarıyla Far Cry serisi sevenleri ikiye böldü. Sevenlerin ve tarz değiştirmesine kızanların olduğu oyun için şahsen oldukça pozitif düşünüyorum.
 

Konumuza gelecek olursak 1 Mart 2016 tarihinde PC platformuna çıkacak olan bu oyun için Steam üzerinden satışına başlandı. Standart versiyonun 150TL'ye satılacak olan oyunun Apex isimli versiyonu ise 180TL'ye satılıyor. Apex Edition'da 3 adet ekstra görev, Blood Shasti Club adında özel bir silah ve Kılıç Diş, Baykuş, Mamut ve Bomba paketi adında 4 adet paket de sizin olacak.Bunun dışında şu anda fiyatı belli olmayan Collector's Edition versiyonunda ise Apex sürümüne ek olarak metal CD kutusu, özel bir koleksiyon kutusu, 68 sayfalık bir oyun detaylarını içeren bir kitap, Oros haritası ve oyun müziklerini içeren ekstra bir DVD'ye sahip olabiliyorsunuz.Son olarak 23 Şubat tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One'a önceden gelecek Far Cry Primal için çıkan son oynanış videosuna göz atabilir ve altındaki Steam bağlantısından oyunu satın alabilirsiniz. Detaylı bir şekilde incelemek için ise oyunun sitesine buradan, Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0