FarCry 4 Duyuruldu

1
0
0
0
0
FarCry 4 Duyuruldu
Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry serisinin merakla beklenen yeni oyunu Far Cry 4 en sonunda resmi olarak duyuruldu.
Ubisoft tarafından geliştirilen FarCry serisinin merakla beklenen yeni oyunu FarCry 4 en sonunda resmi olarak duyuruldu. Üstelik oyun yanlızca resmi olarak duyurulmadı aynı zamanda oyunun hangi platformlara ve ne zaman çıkacağı da resmi olarak duyuruldu ve bununla birlikte FarCry 4 her şeyi ile resmiyet kazanmış oldu. Ubisoft'un duyurduğuna göre oyun Playstaiton 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapacak. 18 Kasım'da Amerika'ya ve 20 Kasım'da ise Avrupa'ya çıkış yapacak olan FarCry 4'ün ön siparişlerine yavaş yavaş başlandı bile.

Ayrıca Ubisoft oyunun hikayesinin Himalaya dağlarında geçeceğini de resmi olarak onayladı. Daha öncesinden FarCry 4'ün hikayesinin Himalayalarda geçeceği ile ilgili ciddi söylentiler vardı. Görünüşe göre bu söylentiler doğru çıktı. Oyun Himalayaların Kyrat adlı bir şehrinde geçecek. Hikaye açısından FarCry 3'te olduğu gibi çılgın bir baş düşman ile karşılaşacağız gibi görünüyor. Çünkü Kyrat şehrini ruh hastası bir diktatör yönetiyormuş. Şuanlık en büyük merak konusu ise oyunun önümüzde ki aylarda düzenlenecek olan E3 oyun fuarında gösterilip gösterilmeyeceği.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0