• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 16'da Oynatılan Fenerbahçe - Galatasaray Derbisinden Tarihi Skor Çıktı!

FIFA 16'da Oynatılan Fenerbahçe - Galatasaray Derbisinden Tarihi Skor Çıktı!

3
1
0
0
0
FIFA 16'da Oynatılan Fenerbahçe - Galatasaray Derbisinden Tarihi Skor Çıktı!
Önemli maçların FIFA 16'ya oynatan Fanatik Fenerbahçe - Galatasaray maçı oynattı ve büyük farklı bir sonuç ortaya çıktı.
Ülkemizin ve dünyanın en önemli derbilerinden biri olan Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki çekişme yıllardır dillere destan olarak devam etmekte. "Ezeli Rakip, Ebedi Dost" olan ve uluslararası kulvarda ülkemizi çok iyi temsil eden bu iki takım arasındaki maçların hem oyuncular, hem teknik heyet ve özellikle taraftarlar arasında apayrı bir yeri ve önemi olur. Özellike Galatasaray'ın yıllardır Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki galibiyet hasreti ile daha da hiddetlenen bu maç izlenmesi özel bir zevk verir.

Bugün saat 19:00'da Lig TV ekranlarında yayınlanacak olan maç için Fanatik'in internet sitesinde yayınlanan CPU maçında ise tarihi bir skor çıktı. Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 5-0 gibi ciddi bir fark ile geçtiği simulasyon oyununu da aşağıdan takip edebilirsiniz.
 

Webtekno ekibi olarak biz de bu maçı heyecanla beklerken kazanan taraf farketmeksizin dostluk çerçevesinde ve izleyenlere keyif veren bir yapıda geçmesini diliyoruz. Bakalım saatler 20:45 civarına geldiğinde sonuç nasıl olacak.
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0