• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 16'nın Fenerbahçe Özel Versiyonu Fenerium'da Satışta!

FIFA 16'nın Fenerbahçe Özel Versiyonu Fenerium'da Satışta!

1
0
0
0
0
EA Sports Türkiye'nin Fenerbahçe Spor Kulübü ile ilgili yaptığı anlaşmanın ardından Fenerium mağazalarında sınırlı sayıda FIFA 16'nın satışına başlandı.
Son dönemde Pro Evolution Soccer ile olan çekişmelerinde ülkemize yaptığı yatırımlar ile Türkiye'de bir adım öne geçen FIFA serisi bu sene de farklı projeler ile satışında ciddi artış sağlayacağa benziyor.

Yapımcı EA Sports'un ülkemiz ayağı EA Sports Türkiye ve Fenerbahçe Spor Kulübü arasında yapılan bir anlaşma ile FIFA 16'nın sınırlı sayıda ve sadece Fenerium mağazalarında satılacak "Fenerbahçe Özel Versiyonu" oluşturuldu. Bu sayede Fenerbahçeli taraftarların ilgisini çekip aynı zamanda Yandex ile yaptığı anlaşma ile ciddi oranda destek alan kulübün bu nimetinden de faydalanmış olacak.Yukarıda görebileceğiniz gibi özel bir kapak tasarımına sahip şekilde satılacak olan "Fenerbahçe Özel Versiyonu"nun tek farkı kapağı olacak. Oyun içinde herhangi bir ekstrası ya da artısı bulunmayan bu seri Fenerbahçe taraftarları için koleksiyonluk özelliği taşıyacak. Fenerbahçe'nin yıldız oyuncuları Robin Van Persie, Luis Nani ve Fernandão'nun yer aldıpı ve arkada Fenerbahçe logosunun bulunduğu özel tasarım oyunlar Feneriumlarda PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için satışa çıktı.

Buradaki bağlantıdan online olarak dilediğiniz versiyonu satın alabileceğiniz özel serinin fiyatlandırması ise PC için 240TL, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 260TL iken PlayStation 4 ve Xbox One için 290TL olarak belirlenmiş. Bu noktada normal fiyatlarına göre biraz daha pahalı olduklarını belirtelim. Örneğin FIFA 16'nın PC versiyonu PlayStore'da 189TL'den satılıyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0