FIFA 16'dan İlk Bilgiler Bugün Geliyor!

0
0
0
0
0
Dünyanın en büyük çekişmelerinden biri diyebileceğimiz EA Sports'un FIFA'sı ve Konami'nin PES'i arasında işler bu sene de kızışacak. İlk hamle EA Sports'tan bugün geliyor!
"İ ey sıports.. Tını geym" şeklinde dilimize dolanan, senelerin eskitemedeiği ve her sene birşey katılmamış gibi düşündürse de FIFA 96'yla kıyasladığımızda "Vay arkadaş" dedirten efsane futbol oyunu FIFA, 2016 versiyonunu bugün duyuracak!

YouTube'daki EA SPORTS FIFA sayfasının kapağını FIFA 16 yapan, Facebook ve Twitter üzerinden de 28 Haziran'da ilk tanıtımını yaparak ilk bilgileri vereceğini duyuran EA, FIFA fanları tarafından merakla beklenmeye başlandı.Daha önce Wining Eleven olarak ortaya çıkan ve ardından Pro Evolution Soccer adını alan Konami yapımı PES'in 2016 versiyonu için "Gelmeyecek" ve "Gelecek" diye iki farklı söylentiler dolaşıyor olsa da Konami meydanı EA'ye bırakmak istemeyecektir. Hele ki hala PES 2013 oynanıyorsa Konami tarafından 2016 ile bir atak gelmesi gerekiyor.

Ancak biz konumuza dönelim. Zamanında efsane şutlar attığımız, kaleden kaleye bile gol atabildiğimiz FIFA serisi 2010 ile önemli bir çıkışı yakalamış ve PES ile arasındaki çekişmede öne geçmişti. Fakat 2013 ve 2014 versiyonları ile pek de isteneni veremeyen FIFA, bu arada bazı oyuncularını özellikle PES 2013 nedeniyle kaybetmiş, 2015 ile bir nebze de olsa toparladığını söyleyebiliriz.FIFA 16 ile neler gelecek, FIFA tekrar en gözde konuma gelebilecek mi bugün YouTube kanalından gelecek bilgiler ile bir nebze de olsa görebilecek ve tahminler yürütebileceğiz. Özellikle lig lisansları ile PES'ten üstünlüğü olan, FIFA 15 ile Türkiye Ligi'ni de dahil ederek ülkemizde tekrar favori konumuna çıkan bu senelerin futbol klişe oyunu FIFA'nın bugünkü tanıtımı sonrası tüm bilgileri Webtekno'da görebileceksiniz.

Bakalım FIFA 16 bizlere ne gibi güzellikler sunacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0