• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 16'nın Kapağında Messi'nin Yanına Arda Turan!

FIFA 16'nın Kapağında Messi'nin Yanına Arda Turan!

0
0
0
0
0
Yakaladığı başarılarla gururumuz haline gelen Milli Oyuncu Arda Turan, FIFA 15'ten sonra 16'nın kapağında da karşımıza çıkacak.
Şu sıralar spor dünyasında en fazla konuşulan isim, şüphesiz Arda Turan. 2011 yılında Galatasaray'dan Atletico Madrid'e transfer olan ve bu Madrid ekibi ile uzun bir aranın ardından La Liga şampiyonluğu yaşayan Arda, yine Atletico Madrid forması ile bir UEFA Kupası kaldırmış ve Şampiyonlar Ligi finali görmüştü.

Uzun süredir Atletico'dan ayrılacağı konuşulan Arda'nın yeni takımı, son dönemlerde dünyanın 'en iyisi' olarak lanse edilen Barcelona oldu. Oldukça yüksek bir bonservis bedeli ile Katalan devi Barça'nın oyuncusu olan Arda, kariyerine bir yeni başarı daha eklemiş durumda. Arda'nın bu başarıları, sadece yeşil sahalarda karşılığını vermiyor tabi. Daha önceden FIFA 15'in Türkiye'de satılan versiyonlarında kapak yıldızı olan Arda Turan, aynı başarıyla FIFA 16'da da karşımıza çıkacak.FIFA ve benzeri dünya çapında önemli ve ses getiren oyunların Türkiye'deki dağıtım haklarını elinde bulunduran Aral Game'in yaptığı açıklama doğrultusunda, Arda Turan, yeni takım arkadaşı Messi ile birlikte FIFA 16'nın kapak yıldızı olacak.

Aral Game'den detaylı bir açıklama yapılmıdı ancak bu durum muhtemelen tıpkı FIFA 2015'te olduğu gibi sadece Türkiye'de satışa sunulan oyunlada geçerli olacaktır. Hatırlayacaksınız bu haberimizde Britanya, Meksika, Avusturalya, Latin Amerika ve Fransa'da satışa sunulacak FIFA 16'nın kapak yıldızını, bölgede yaşayanların internet oylaması sonucu seçileceğini söylemiştik. 
 

FIFA 16, Eylül ayında 69 euro etiket fiyatıyla satışa sunulacak. Oyunun Türkiye'deki fiyatının ne olacağı ise şu an belli değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0