FIFA 16 Türkçe Olarak Geliyor!

0
0
0
0
0
Futbol oyunları efsanesi FIFA'nın yeni oyunu olacak olan FIFA 16 Türkçe dil desteği de sunacak!
Geçen yılın merakla beklenilen oyunu FIFA 15, bizler açısından ayrı bir önem taşımaktaydı. Süper Lig'in lisansını da alarak gönül verdiğimiz Türk takımı ile rahatlıkla oynamamıza olanak tanıyan FIFA 15, PES'e göre Türkiye satışlarında bu sebeple öne çıkmıştı.

EA'den yıllardır istenen oyunlarındaki Türkçe dil desteği, sonunda Türkiye satışlardan memnun kalmaları sebebiyle oyunseverleri sevindirecek bir adımla son buluyor. Bu yılın merakla beklenen oyunlarından biri haline gelen FIFA 16, Türkçe dil desteği ile geliyor!Origin, Xbox Live ve PlayStation Store üzerinden PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 ve PS4 için ön siparişe açılan FIFA 16'nın dil bölümünde "Türkçe" ibaresinin de yer almasıyla oyunda spiker dışında %100 Türkçe içerik olacağı ortaya çıktı. Böylelikle ilk olarak Pro Evolution Soccer'dan sonra FIFA'yı da Türkçe olarak daha bir zevkle oynama şansı yakalıyoruz.

Türkiye Ligi ve Türkçe desteği ile iyice satışlarını arttırabilecek olan FIFA, Türkiye'de PES'e ciddi bir üstünlük kurabilir. Ama PES fanlarının ne olursa olsun kendi favori oyunlarından vazgeçmeyecektir.

Ön satış fiyatı olarak da 15 FUT Gold paketi hediyeli Standart versiyonu 60 Euro olan FIFA 16'da 40 FUT Premium Gold paketi hediyeli Deluxe versiyonu 70 Euro40 FUT Jumbo Premium Gold paketi hediyeli Super Deluxe versiyonu ise 90 Euro fiyata sahip olacak şekilde ön satışa Origin üzerinden açıldı.

Son olarak bugün futbol efsanesi Pele'nin anlatımıyla karşımıza çıkan oyun için görüntüleri barındıran videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0