• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 16 İçin Türkiye Süper Ligi Tanıtım Videosu!

FIFA 16 İçin Türkiye Süper Ligi Tanıtım Videosu!

0
0
0
0
0
EA Sports tarafından geliştirilen FIFA 16 için bu yıl eklenen Türkçe dil desteği ile oldukça sevilecek. Ayrıca firma bir de Türkiye Süper Ligi tanıtım videosu hazırlayarak dikkat çekti.
Her bu tarz haberimde sizlere aynı şeyden bahsetmekteyim. Çünkü "futbol oyunu" dediğimizde aklımıza hep ikisi geliyor. Evet, FIFA ve PES serisi. Ancak EA Sports yapımı olan FIFA 16 bu sene bir adın öne geçecek gibi duruyor. Çünkü geçtiğimiz sene Türkiye Süper Ligi'nin lisansını alarak FIFA 15'te yer vermiş, bu sene de Türkçe dil desteği sunarak Türk futbolseverlerin gönlünde taht kurdu.

Pro Evolution Soccer'ın kısaltması olan PES ise Türkçe dil desteği sunuyor olsa da lig bakımından oldukça kısıtlı. Hatta Türk oyuncular için bir kötü detay da Türk A Milli Futbol Takımı'nın dahi lisanssız uydurma isimlerle bulunuyor oluşu ciddi bir eksi.Konumuza geleceksek eğer bir adım önde duran FIFA 16 bir adım daha atarak kozlarını Türkçe bir Türkiye Süper Ligi tanıtım videosu yaptı. Mario Gomez, Lukas Podolski, Robin Van Persie, Wesley Sneijder, Luis Nani ve Ricardo Quaresma'ya yer veren EA Sports oldukça ilgi çekici ve güzel bir video ortaya çıkarmış.

Sözü de fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakıyorum;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0