• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 16 Ultimate Team Andorid Yükleme Sorunu Çözüldü!

FIFA 16 Ultimate Team Andorid Yükleme Sorunu Çözüldü!

4
1
1
0
0
FIFA 16 Ultimate Team Andorid Yükleme Sorunu Çözüldü!
Dün iOS'le birlikte akşam saatlerinde indirime sunulan fakat Google Play Store'da yaşanan sorundan ötürü cihazlara indirilemeyen FIFA 16 Ultimate Team'in Android versiyonuyla ilgili sorun çözüldü.

FIFA 16'nın mobil versiyonu olan Ultimate Team, PC ve konsol versiyonlarıyla birlikte aynı gün içerisinde duyurulmuştu. Önce iOS platformu için gelen oyun, günün ilerleyen saatlerinde Android platformu için geldi fakat tüm kullanıcılarda ortak bir sorun vardı: Oyun yüklenemiyor.

Aşağıda paylaştığımız görselden de anlayacağınız üzere oyun, Google Play Store'daki sebepten dolayı cihazlara yüklenemiyor. Normalde Android 4.4 sürümü ve üzerindeki cihazları destekleyen oyun, Android 5.1 sürümünü kullansanız dahi yüklenemiyor. Bu yüzden sorun çözülene kadar oyunun APK'sını cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Peki oyunu APK olarak cihazınıza nasıl yükleyebilirsiniz? Öncelikle şuradaki link üzerinden oyunun APK'sının bulunduğu bağlantıya ulaşın. APK dosyasını rardan çıkartıp com.ea.gp.fifaworld dosyasıyla beraber cihazındaki herhangi bir klasöre koyun (örneğin downloads). Sonra APK dosyasını kurun. Kurulum bittikten sonra oyunu açmadan önce ''com'' ile başlayan dosyayı Android/obb klasörüne atın ve oyununuz oynamaya hazır olsun.

4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0