• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 16 Ultimate Team, iOS ve Android Platformları İçin Çıktı!

FIFA 16 Ultimate Team, iOS ve Android Platformları İçin Çıktı!

1
1
0
0
0
FIFA 16 Ultimate Team, PC ve konsol sürümleriyle birlikte aynı gün içerisinde mobil platformu için de çıktı.
Oyun şirketleri, PC’lerde yer alan oyunların mobil versiyonlarına da ayrı bir önem göstermeye başladı. EA Sports, FIFA 16’nın PC ve konsol için çıktığı gün içerisinde oyunun mobil versiyonlarını da indirmeye sundu. Uzunca bir süredir Kanada App Store üzerinden indirilebilen FIFA 16 Ultimate Team, bugünden itibaren tüm dünya için resmi olarak duyuruldu. Aynı şekilde Android platformu için de oyun gece saatlerinde dünya genelinde sunulmuş durumda.

Gelişmiş grafikleriyle mobil oyuncuların beklentisini fazlasıyla karşılayacağını düşündüğüm oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor olsa da her zamanki gibi oyun içerisinde satın almalar bulunuyor. PC ve konsol versiyonlarındaki gol sevinçleri bu oyunla birlikte mobil platforma da taşınmış. 500’den fazla lisanslı takımla birlikte toplamda 10 binden fazla gerçek oyuncunun yer aldığı oyun, futbol severlerin merakla beklediği oyunlar içinde en başta geliyordu dersek herhalde yanlış olmaz.

Güncelleme: Android sürümü 4.4 ve üstü için olduğundan bir çok cihaz oyunu indiremiyor. Bu sorunu çözebilmek için  APK linkini ve nasıl kurulacağını burada sizler için anlattık.Oyun iOS ve Android platformu için indirilebilir durumda,
 
  FIFA 16 Ultimate Team
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0