• Anasayfa
  • Oyun
  • EA Sports, FIFA 17'deki Yeni Atak Teknikleriyle İlgili Bir Video Yayınladı

EA Sports, FIFA 17'deki Yeni Atak Teknikleriyle İlgili Bir Video Yayınladı

0
0
0
0
0
EA Sports, FIFA 17'deki yeni atak tekniklerini gösteren bir video yayınladı.
27 Eylül 2016 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen FIFA 17'yle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunla karşılaşmamıza kısa bir süre kala EA Sports, oyuncuların merakını giderecek bir video yayınladı. Başrolde Manchester United forması giyen Anthony Martial'ın olduğu videoda, takımların yeni atak tarzları ve futbolcuların bitirici vuruşlarına ait teknikler gösteriliyor. 

Şut tekniklerinin daha da gerçekçi hale geleceği FIFA 17'de şutlar yerden sert ve köşelere doğru gönderilebilecek, voleler alçaktan gönderilerek kaleciler şaşırtılabilecek ve yeni plase teknikleriyle klas goller atılabilecek. 

Hava toplarında da bazı yeniliklerin karşımıza çıkacağı oyunda futbolcu, gelen ortaya yere doğru gidecek şekilde kafa vuruşu yaparak kaleciyi zor durumda bırakmaya çalışacak. Günümüz futbolunda kaliteli forvet oyuncularının sıkça kullandığı bu teknik, FIFA 17'de de kullanılabilir olacak. Oyuncuların dar alanda attığı ara pasları, genelde savunmanın arasında kaybolup giderdi. FIFA 17, oyuncuların bu anlamda daha rahat ve etkili ataklar yapmasını sağlayacak bir sistemle gelecek. Alan dar olmasına rağmen futbolcunun ayağının içi ya da dışıyla falsolu paslar vermesini sağlayabilecek oyuncular, forvetleri kaleciyle karşı karşıya getirecek etkili ataklar yapabilecekler. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0