• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 17 Detayları, Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

FIFA 17 Detayları, Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

2
1
1
0
0
Ve sonunda oyun sektörünün en merakla beklenen oyunlarından biri ortaya çıktı. FIFA 17'ye dair çıkış tarihi ve fiyatı da dahil tüm detaylar belli oldu!
E3 2016 yaklaştıkça oyun dünyasına dair önemli gelişmeler de olmaya devam ediyor. Bu gelişmelerden biri de şüphesiz bu yılın en fazla merak edilen ve bekleyeni çok olan oyunlarından FIFA 17. Daha önceden hakkında ufak söylentiler duyduğumuz ancak elle tutulur pek bir şey bulamadığımız FIFA 17 sonunda tüm detaylarıyla ve tanıtım videosu ile ortaya çıktı.

Gerçeklik konusunda bu sefer ciddi bir adım atmayı ve oyunculara üst düzey bir kalite sunmayı hedefleyen EA, FIFA 17'de ipleri Frosbite oyun motorunun eline bırakmış.  EA Digital Illusions tarafından geliştirilen Frosbite, Battlefield ve Medal of Honor gibi EA oyunlarında da kullanılıştı.Hatta Mass Effect: Andromeda, Mirror's Edge Catalyst ve Battlefield 1 gibi oyunlarda da Frosbite'ın imzası bulunmakta. Yeni bir oyun motoru ile karşımıza gelmeye hazırlanan FIFA 17'yle akalı bir de tanıtım videosu gelmiş bulunmakta. Oyunun bu seneki kapağını süsleyecek isimler Anthony Martial, James Rodriguez, Marco Reus ve Eden Hazard.
 

Şimdi gelelim oyuna dair merak ettiğiniz iki şeye; fiyat ve çıkış tarihi. Standart, Deluxe ve Super Deluxe şeklinde üç farklı paketle gelecek FIFA 17'nin bu paketlere göre de içeriği (Ultimate Team paketleri, kiralık yıldız oyuncular, oyun parası vs) değişiklik göstermekte.

Bu paketlerin fiyatları ise standart için 60 Euro, Deluxe için 80 Euro, Super Deluxe için ise 90 Euro şeklinde.Xbox 360, PS3, Xbox One, PS4 ve PC platformlarına sunulacak oyunun tanıtımı 12 Haziran günü gerçekleştirilecek. Oyunun çıkış tarihi ise Avrupa için 27 Eylül. Dünya genelinde çıkışı iki gün sonra, 29 Eylül'de olacak.

Bu arada oyun şu anda PC platformu için ön siparişe sunulmuş durumda. Şuradan ön sipariş sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca geçtiğimiz gün açıklanan FIFA 2017 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi hakkında hazırladığımız videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

 
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0