• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 17'de PTT 1. Lig Olması İçin Oy Verebilirsiniz

FIFA 17'de PTT 1. Lig Olması İçin Oy Verebilirsiniz

1
0
0
0
0
EA Sports'un FIFA 15'e eklediği Türkiye Süper Ligi'nden sonra FIFA 16'da ise Türkçe dilini ekledi. Şimdi ise oy vererek FIFA 17'ye PTT 1. Ligi'ni de eklemelerini sağlayabilirsiniz.
Açıkca konuşmak gerekirse şahsen her ne kadar Pro Evolution Soccer oynamaktan zevk alıyor olsam da genel manada ve özellikle Türkiye'de FIFA birkaç adım öne geçti. Özellikle FIFA 15 ile beraber getirilen Türkiye Süper Ligi ve ardından FIFA 16'da gelen Türkçe dil desteği ile beraber EA Sports, Türk kullanıcılarının gönlünü fazlasıyla kazandı.

Sadece Türkçe desteği olan ve PES 2016'da bile Galatasaray'ı ek güncelleme ile getiren Konami, Türkiye'deki PES 2013 ile kazandığı desteğini FIFA'ya kaptırdı bile. Şimdi ise Spor Toto Süper Ligi'nden sonra PTT 1. Ligi'ni de FIFA 17'de görebiliriz.Bunu herhangi bir mod veya yama gerekmeksizin direkt olarak FIFA 17'de bulunması için yapmanız gereken ise basit bir oy vermek. EA Sports ile oldukça yakın ilişkilerde olan ve FIFA konusundaki en sağlam kaynaklardan FIFPlay "FIFA 17'de Hangi Ligi Görmek İstersiniz?" başlıklı bir oylamaya başladı. Bu seçilebilen ligler arasında "Turkish PTT League" olarak yer verilen 2. büyük ligimiz ise şu anda oyların %8'ini alarak lider konumda.

%100 olmamak koşuluyla eğer PTT 1. Ligi bu oylamada 1. ya da yüksek bir oyla çıkması halinde EA Sports'un bu oylamayı dikkate alma olasılığı ve PTT 1. Ligi'ni oyuna ekleme ihtimali çok yüksek. Heleki son 2 senede kendi açılarından memnun oldukları satış rakamlarına sahip olan EA, böylece FIFA 17'de bir kere daha Türk futbol oyuncularını sevindirebilir.Oylamaya buradaki bağlantıdan giderek katılabilirsiniz. Bakalım FIFPlay'in bu oylamasını EA dikkate alarak FIFA 17'de PTT 1. Ligi'ne yer verecek mi. Tabii bunun için önce oylamayı ilk sırada tamamlamak gerekir.

Ayırca FIFA 17 çıkış tarihiözellikleri ve fiyatı hakkında hazırladığımız videoyu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz: 

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0