• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 17'de Türkçe Spiker İçin İmza Kampanyası!

FIFA 17'de Ercan Taner'li Türkçe Spiker Desteği Olması İçin İmza Kampanyası!

0
0
0
0
0
FIFA oyunları konusunda bilinen Türk sitelerinden olan FifaMods ve FifaMotion yıl sonunda çıkacak FIFA 17'de Ercan Taner'li Türkçe spiker desteği olması için imza kampanyası başlattı.
Futbol oyunları dendiğinde aklımıza gelen ikili olan FIFA ve PES'in yarışında bildiğiniz gibi EA Sports'un Türkiye Ligi ve ardından PES'te hali hazırda olan Türkçe dil desteği ile öne geçmişti. Ülkemiz kullanıcılarının FIFA 16'da hem Türkçe olarak oynayabilmeleri hem de Türkiye Süper Ligi'ndeki sevdikleri takımlar ile oyun keyfi yaşamaları önemli bir artı. Fakat çok büyük bir eksik var; Türkçe Spiker.

Yani düşünsenize, bir Ercan Taner'in anlatımı ile FIFA 17 keyfi yaşamak harika olmaz mıydı? Mesela en son akıllara kazınan Galatasaray - Juventus'un o karlı maçında Galatasaray'a turu getiren Sneijder'in golündeki "Allahım goooool!" tepkisini kendi oynayacağınız maçlarda duymak gerçekten keyif veridi.İşte tam bu noktada EA Sports'tan fazlasını isteyen FifaMods ve FifaMotion adlı iki bilinen Türk sitesi bir imza kampanyası ile Türkçe spiker isteklerini EA ekibine iletmeye başladı. Şimdiye kadar yaklaşık 1.000 imza toplanan kampanya eğer ki EA Sports yetkilileri tarafından dikkate alınırsa -düşük bir ihtimal dahi olsa- FIFA 17'de Türkçe spiker görebiliriz. Hatta bunun için Ercan Taner'e ulaşan ekip ondan da izin alarak bu oyunda eğer Türkçe spiker olacaksa Ercan Taner'in seve seve yapacağını da iletmişler.

Ben şahsen pek bir ihtimal vermesem de AKK için toplanan imzaların bir değişiklik yapabileceğini bile görmüşken insan içinden "Neden olmasın ki?" demeden edemiyor. Bu sebeple bir online imza atmanın da bir sakıncası olmayacaktır. Hele ki EA tarafından yapılacak bir spiker çalışması Türkiye'deki FIFA satışlarını ciddi oranda arttıracak ve PES'i net bir şekilde geride bıraktıracaktır. (Tabii Türkçe Spiker ekibi PES'e bu desteği sunuyorlar ama resmi olması ciddi bir etmen)

Eğer siz de FIFA 17'yi Türkçe spiker ile oynamak istiyorsanız buradaki bağlantıdan imzanızı atarak bu kampanyaya destek olabilirsiniz. Bakalım gelen desteklere göre EA Sports ekibinin cevabı ne olacak.Ayrıca hemen aşağıdaki videoyu izleyerek ortaya çıkan FIFA 2017 özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz: 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0