• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 2015'in Demosu Bile Rekora Göz Kırpıyor

FIFA 2015'in Demosu Bile Rekora Göz Kırpıyor

0
0
0
0
0
FIFA 2015'in Demosu Bile Rekora Göz Kırpıyor
Bu yıl ki FIFA, diğer yıllara göre gerçekten de çok çok daha iddialı. Birçok yenilik ve özelliğin getirilmesiyle birlikte FIFA 2015, çok yakın bir süre sonra fanlarıyla buluşacak.
Bu yıl ki FIFA, diğer yıllara göre gerçekten de çok çok daha iddialı. Birçok yenilik ve özelliğin getirilmesiyle birlikte FIFA 2015, çok yakın bir süre sonra fanlarıyla buluşacak.
 
Oyunla ilgili o kadar çok olumlu yorumlar yapıldı ki (mesela ben Football Manager hastasıyımdır, şimdi her molada FIFA 2015 oynuyorum) oyunu bekleyenlerin dışında futbola karşı nötr olanlar dahi oynamaya başladı. (demosundan bahsediyorum tabi) Durum böyle olunca da oyunun sadece demosu yaklaşık 6 milyon oyun sever tarafından oynandı.
 
Sadece demosunda bile böylesine yüksek rakamların elde edilmesi, oyunun piyasaya çıktığında nasıl satış rakamlarına ulaşacağına dair bize oldukça net fikirler veriyor. Şimdilik Kuzey Amerika’da satış raflarında yerini alan FIFA 2015, yarından (25 Eylül) itibaren Avrupa’da da satışa sunulacak. Oyun Xbox One, PlayStation 3 ve 4, Xbox 360 ve PC için satışa sunulacak. Oyunu oynayabilmeniz için gerekli olan minimum sistem gereksinimlerine şuradaki haberimizden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0