Fifa 2015'in Tanıtım Videosunda Arda Var

0
0
0
0
0
Fifa 2015'in Tanıtım Videosunda Arda Var
Çıkışı merakla beklenen Fifa 2015'in oyun dinamiklerini anlatan videosunda Arda Turan'da yer aldı.
Özellikle yeni nesil oyun konsollarına çıkması merakla beklenen Fifa 2015'in özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor. EA Games firmasının diğer Fifa oyunlarında yaptığı gibi oyunda yer alacak önemli değişikleri yavaş yavaş tek videolar halinde tanıtıyor.

EA Games en son oyunda ki futbolcuların maç içerisinde yaşanan olaylara verdikleri tepkileri anlatan bir video yayınlamıştı. Kısaca bu sistemi anlatmak için bir örnek vermek gerekirse. Mesela uzaktan çektiğiniz ilk şut sonrasında takım arkadaşlarınız gösterdiğiniz çaba için sizi alkışlıyor. Ancak sürekli olarak bencellik yapıp uzaktan şut çektiğiniz takım arkadaşlarınız artık olaya tepki vermiyor ve size karşı tavır almaya başlıyor.


Konuyu fazla dağıtmadan EA Games'in Fifa 2015 ile ilgili olarak yeni bir video yayınladı. Üstelik bu video da ülkemizin gururu Arda Turan'da yer aldı. Video'da Fifa 2015'te yer alacak top sürme ve top kontrol etme dinamikleri anlatılıyor. Bu sistem ile beraber top kapma, omuz omuza mücadele gibi dinamikler daha gerçekçi hale getirilecek. Üstelik oyunda ki her oyuncunun top sürme dinamikleri farklı olacak. Örneğin Messi topu gerçek hayatta olduğu gibi sol ayağı ile kontrol edecek. Son olarak Fifa 2015'in PC, Nintendo 3DS, Playstation 3, Playstation 4, Playstation Vita, Wii U, PC, Xbox 360 ve Xbox one platformlarına 26 Eylül tarihinde çıkış yapacağını hatırlatmak istiyorum (tüm platforma aynı tarihte çıkmayabilir. Bu çıkış tarihi Playstation, Xbox ve PC için olan tarih.). 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0