• Anasayfa
  • Oyun
  • Fifa 2015'te Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş Göründü

Fifa 2015'te Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş Göründü

1
0
0
0
0
Fifa 2015'te Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş Göründü
Türkiye ligininde yer alacağı Fifa 2015'ten yeni bir oynanış videosu geldi bu oynanış videosunda Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile maç yapıldı.
Bildiğiniz üzere Fifa 2015'te Türkiye ligini yer alacağı kesinleşmişti ve bu Türk oyuncuları epeyce mutlu eden bir gelişme olmuştu. Bir Youtube kanalında Fifa 2015'in full versiyonudan yeni bir oynanış videosu geldi ve bu videoda Türkiye ligi tanıtıldı. Video sırasında Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımları seçildi.(adamlar az çok tanıyormuş la bizi Galatasaray şu grupta Dortmund ile filan eşleşti filan gibi muhabbet etti adamlar). Oynanış videosuna baktığımızda Fifa'nın yine stabil ve oynanışlı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 


 Genel olarak oyuncuların puanları yerine olmuş ben bir tek Muslera'nın daha yüksek bir puanda olabileceğini düşünüyorum. Kişisel olarak ben PES'i Fifa'dan daha çok seviyorum ancak sanırım bu senede Fifa PES serisinden daha başarılı olacak gibi görünüyor. Eğer ki Fifa bu senede PES'i geçerse muhtemelen PES serisi bir daha hiç bir zaman toplayamaz. 

Ayrıca Fifa 15'in demosu bugün yayınlanmaya başlayacak. Detayları buradan okuyabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0