Fifa 2015'ten Yeni Bir Video Daha Geldi

0
0
0
0
0
Fifa 2015'ten Yeni Bir Video Daha Geldi
İki senedir en çok oynanan futbol oyunu olan Fifa 2015'ten yeni bir video geldi.
Fifa serisinin yeni oyunu Fifa 2015 uzunca bir süredir merakla bekleniyor. EA Games firması Fifa 2015 ile ilgili bilgileri yavaş yavaş gün yüzüne çıkarıyor. Bu bilgileri belirli zaman aralıkları ile paylaşarak insanların oyunu daha çok merak etmesini sağlıyor.

Son olarak Fifa 2015 ile ilgili yeni bir video yayınladı. Video'da oyuncuların tepkileri gösteriliyor. Fifa 2015'te oyuncuların sahada yaşanan olaylara vereceği tepkiler detaylı bir şekilde anlatıldı. Bu videoyu genel olarak değerlendirdiğimizde bizim dikkatimizi en çok çeken şeylerden biri de oyuncuların şutlara olan tepkileri oldu. Örneğin bi oyuncu ile ilk defa uzaktan şut çektiğiniz zaman takım arkadaşlarınız sizi alkışlıyor. Ancak bu uzaktan şut olayını abartıp gol atamazsanız takım arkadaşlarınızın tepkileri de değişmeye başlıyor.

 

EA Games 2 senedir Fifa serisinin oynanışlarını fazla değiştirmiyor ve yalnızca oyun motorunu daha stabil hale getiriyorlar. Zaten Fifa 2013 ve Fifa 2014 arasında oynanış açısından dağlar kadar fark bulunmuyor.

Oyuna yukarıda ki videoda olduğu gibi ekstra özellikler ekliyorlar. Kaldı ki Fifa'nın en büyük rakibi olan PES serisinin 2014 yılında patlamasının en büyük sebebi oyun motorunu kökten değiştirmeleri. Bu köklü değişiklik oyuncular tarafından pek sevilmemişti. Bu açıdan baktığımızda Fifa'nın bu kararının ne kadar doğru olduğunu söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0