• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA, PES’i Yine Geride Bırakacak mı? - Gamescom2015 FIFA 16 Tanıtımı

FIFA, PES’i Yine Geride Bırakacak mı? - Gamescom2015 FIFA 16 Tanıtımı

1
0
0
0
0
Gamescom kapsamında gerçekleştirilen FIFA 2016’nın lansmanında dünyanın en çok oynanan oyunlarından birinin nasıl geliştirildiği ve oyuna eklenen yeniliklerden söz edildi.
Futbol yılızları Gary Neville ve Jamie Carragher’in rol aldığı bir tanıtım filmi ile Fut Draft isimli yeni bir oyun modunun da tanıtıldığı lansman katılımcılar tarafından oldukça beğenilirken yine kadın milli futbol takımlarından, oyunun ne kadar geliştirilip gerçekçi olduğundan, saha ve hava koşulları ile ilgili gelişmelerden de söz edildi.

Toplantı sırasında dünyanın en büyük futbol olaylarından biri olan El Clasico (Real Madrid - Barcelone maçı) için de iki bilet verilirken Lütfi ve Aydoğan’ın bileti kazanan taraf olamamış olması ofiste hüzne neden oldu.

Fizik motoru geliştirilmiş, hareketler daha akıcı hale getirilmiş ve en önemlisi topun hareketleri son derece gerçekçi olmuş diyebileceğimiz FIFA'nın yeni sezon oyununun tanıtım videosuyla sizi baş başa bırakıyorum.
 
Güncelleme: Oyunun yapımcısı Electronic Arts'ın Facebook'taki resmi Türkiye sayfasının bugün paylaştığı görselde, FIFA'nın ilk kez Türkçe sürümle geleceği duyuruldu. FIFA 16, PC, Xbox One ve PlayStation 4'te tamamen Türkçe metin çevirisiyle oynanabilecek. Oyunun resmi satış tarihi ise 24 Eylül.FIFA 16'nın rakibi olan PES 16'nın ilk oynanış videosuna da şuradan ulaşabilirsiniz. (hem bir kıyaslama yapmış olursunuz)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0