Fifa World Türkiye'de Yayına Başladı

0
0
0
0
0
Fifa World Türkiye'de Yayına Başladı
EA Games tarafından geliştirilen Fifa serisi son zamanlarda futbol koyunları konusunda liderliğe oturmuş durumda. Hali hazırda Fifa serisi, 2014 ile başarısını sürdürürken EA Games firması, "Fifa World" adlı bir oyunu piyasaya sürdü. Fifa World adlı bu oyun F2P olarak oynanabilen bir Fifa oyunu.
EA Games tarafından geliştirilen Fifa serisi son zamanlarda futbol koyunları konusunda liderliğe oturmuş durumda. Hali hazırda Fifa serisi başarısını sürdürürken EA Games firması "Fifa World" adlı bir oyunu piyasaya sürdü. Fifa World adl bu oyun F2P olarak oynanabilen bir Fifa oyunu. Ancak Fifa'dan en önemli farklı oyunu mouse ile oynuyor olmanız. Özellikle Fifa 98'de yer alan mouse ile kontrol sisteminin Fifa World'te de yer alması nostajik olmuş. Oyunun F2P olmasının yanı sıra Türkçe dil desteği de sağlaması biz Türk oyunculara yapılmış önemli bir jest.

Fifa World adlı bu oyunu oynayabilmek için EA Games firmasının geliştirmiş olduğu Origin platformuna üye olmanız ve Origin uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Ardından Origin'de yer alan Fifa World'ü indirebilir ve böylelikle oyunu ücretsiz olarak oynayabilirisinz. Şu anda açık beta aşamasında olan Fifa World, Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapmış durumda. Yapılan düzenlemeler ile birlikte her geçen gün daha da başarılı bir hale gelmeye başlayan Fifa World oyunu, yapımcıxı Alex Grimbley'in dediğine göre yavaş yavaş tüm Dünya'da açık betaya girmeye başlayacak.

 Fifa World Basın Bülteni

 Fifa World İle İlgili Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0