• Anasayfa
  • Oyun
  • Final Fantasy 7 PlayStation 4'e Uyarlanıyor!

Final Fantasy 7 PlayStation 4'e Uyarlanıyor!

1
0
0
0
0
Final Fantasy efsanesinin belki de en sevilen oyunu olan Final Fantasy 7, 18 yıl aradan sonra PlayStation 4 için tekrar Remake olarak geliyor!
1988 yılından bu yana devam eden ve son olarak 12. oyununu 2011 yılında çıkartan efsanevi seri Final Fantasy, PlayStation'ın ilk serisi ile bu konsola gelen Final Fantasy VII oyunuyla efsaneleşmişti.

1997 yılında PS'te oldukça severek oynanılan Final Fantasy 7, 2009 yılında PSN'e gelmişi. Şimdi ise aradan geçen 18 yıl ve 3 yeni PS serisi sonrasında Final Fantasy 7 sonunda PlayStation 4 kullanıcılarıyla da buluşuyor!

Final Fantasy VII Remake adını alacak olan oyunun çıkış tarihi bilinmiyor, fakat PlayStation'un E3 lansmanında tanıtılmasıyla FF sevenleri oldukça sevindirdi ve bu oyuncuların PS4 almaları için bir sebep daha ortaya koyulmuş oldu.Square Enix tarafından bu RPG oyunu için Sony lansmanı sonrası yapılan açıklamada Final Fantasy 7'nin full remake çalışmalarına "başlanıldığı" açıklaması yapıldı. Yani şu anda çıkış tarihi bilinmiyor olsa da bunun oldukça uzun bir zaman alabileceği biliniyor. İlk olarak PS4'e çıkacak FF VII ise daha sonra diğer platformlara da gelecek.


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0