• Anasayfa
  • Oyun
  • Final Fantasy VII, 19 Yıl Aranın Ardından Android’e Geldi!

Final Fantasy VII, 19 Yıl Aranın Ardından Android’e Geldi!

1
0
0
0
0
Tüm zamanların en sevilen oyunları arasında yer alan Final Fantasy VII, iOS’ten sonra Android platformu için de duyuruldu.
Tüm zamanların en unutulmaz video oyunlarından olan Final Fantasy VII, bir yıl önce iOS için duyurulduktan uzunca bir süre sonra Android platformuna da geldi. 

Oyunda bazı eksikliklerin olduğunu belirtelim (bazı sahnelerde renkler görünmüyor), zira oyunun yapımcısı Square Enix de bu hatayı kabul etmiş. Oyun buna rağmen şu an için markette indirilebilir durumda fakat en kısa sürede yayınlanacak bir güncelleme ile sorunun düzeltileceğini düşünüyorum. Yapımcı şirket, oyunun sık sık tekrar başlama sorununa önlem olması açısından oyunculardan ara ara oyunu kaydetmelerini istiyor. (kardeş bu olmamış, siz tekrar yapın)

Dünya çapında 11 milyon satış rakamı elde eden Final Fantasy VII, Android 4.3 ve üzerindeki sürümleri destekliyor. Boyutu ise 1.9 GB. Yani oyunu yükleyebilmeniz için cihazınızda minimum 4 GB’lik boş bir alan olması gerekiyor.Aynı nostaljiyi yaşayabilir misiniz bilmiyorum ama böylesine kült olmuş oyunları tekrar mobil cihazlarda görmek oldukça hoş bir duygu. Şu an için 42.99 TL etiket fiyatına sahip olan oyunu satın almak için biraz daha beklemenizi öneririm, genelde fiyatlar en geç birkaç hafta içinde neredeyse yarı yarıya düşüyor. (düşmeme ihtimali de var elbette, siz bilirsiniz artık) Final Fantasy VII’nin Android sürümüne şuradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0