• Anasayfa
  • Oyun
  • Gerçekte Çoğu Kişinin Oynamaya Cesaret Edemediği Türk Yapımı Mobil Oyun: FingAAH!

Gerçekte Çoğu Kişinin Oynamaya Cesaret Edemediği Türk Yapımı Mobil Oyun: FingAAH!

2
0
0
0
0
Gerçekte Çoğu Kişinin Oynamaya Cesaret Edemediği Türk Yapımı Mobil Oyun: FingAAH!
'Yürek' yemiş bazı arkadaşların parmaklarına denk getirmeden aralarına bıçak hamleleri yaptıpı oyun, Türk bir geliştirici tarafından mobil platforma taşındı.
Ortamlarda hava atmak için bazı yürek yemiş arkadaşların bıçakla parmaklarının arasına denk getirecek şekilde masaya vurduğu oyunu bilirsiniz. (bununla ilgili YouTube’da efsane videolar var) Oyun gerçekten çok tehlikeli fakat maksimum odaklanmayla uzun süre parmağına denk getirmeden bıçakla bu oyunu oynayan insanlar var. Mantığı bu olan oyun, Türk mobil oyun şirketi Siis Games tarafından FingAHH! ismiyle hem Android hem de iOS platforma taşındı. 

Oyunda parmağınızla kontrol ettiğiniz bıçakla ekranda elini açmış olan karakterin parmaklarının arasına vurmaya çalışacaksınız. Hızlı bir şekilde yaptığınızda ekstra puanlar kazanabildiğiniz oyunda, siz ilerledikçe parmaklar daha farklı şekillerde açılmaya başlıyor. 

FingAAH ismi de İngilizce parmak demek olan finger’dan geliyor. (bıçak parmağa denk geldiği sırada verilen “ahh” tepkisiyle birleştirince oyunun adı ortaya çıkmış)
 

Android ve iOS platformu için ücretsiz olarak oynayabileceğiniz FingAAH! oyununun indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
  FingAHH!
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0