• Anasayfa
  • Oyun
  • Five Nights At Freddy's Oyununun RPG Versiyonu Geliyor!

Five Nights At Freddy's Oyununun RPG Versiyonu Geliyor!

6
1
0
0
0
Son dönemlerde en sevilen korku oyunlarından biri olan Five Nights At Freddy's'in özel bir RPG oyunu Five Nights At Freddy's World olarak geliyor!
Korku oyunu dediğimiz zaman aslına bakarsanız yaş farkları ortaya çıkmakta. Mesela eski kafa dediğimiz 90lı ve öncesi doğumlular Resident Evil, Silent Hills, Dead Space, Amnesia, DOOM, Slender ve F.E.A.R. gibi oyunları hatırlar. Ancak günümüzde Outlast ve Five Nights At Freddy's favori iki korku oyunu olarak dikkat çekmekte. Tabii Until Dawn, DOOM, SOMA ve Bloodborn gibi yeni oyunlar da geliyor. Ama Five Nights At Freddy's özellikle birkaç aydır inanılmaz derecede oynanmakta ve sevilmekte.

Oynanış yapısı olarak oldukça basit olan oyunda çıkan oyuncaklardan korkmanın verdiği zevki de şimdiye kadar pek oyun bu şekilde veremedi. Hatta Five Nights At Freddy's o kadar tuttu ki oyun oynayan YouTuberlardan neredeyse bu oyun ile video çekmemiş kalmadı. (Çekmeyene kürekle dalacaklar neredeyse)İşte böylesine tutulan ve sevilen bir oyun şimdi yine korku konsepti ile ama bambaşka bir deneyim sunmak üzere yola çıktı! Five Nights At Freddy's World adını alacak olan oyun RPG, role playing game ya da rol yapma oyunu (hangisini kullanıyorsanız) oyun tarzı ile gelecek. Five Nights At Freddy's 5 ile karıştırılmaması gereken oyun seriden ayrı olarak geliyor ve hikayesi tamamlanmış. Ancak şu an için nedir ne değildir gibi bilgiler maalesef bilinmiyor. Sadece ön duyurusu gerçekleştirildi.PC, Android ve iOS platformlarına geleceği de belirtilen oyunda Windows Phone kullanıcılarına şahsen Windows 10 Mobile ile kısa bir süre içerisinde gelebileceğini düşünüyorum. Fakat resmi Steam açıklamasında WP platformundan bahsedilmediğini hatırlatayım. Daha geliştirme aşamasının başında olan oyundaki karakterler haliyle seride gördüğümüz elemanlar olacak. Ama işin başında olunması sebebiyle çıkış tarihi bilinmiyor.
6
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
1
0
0
0