• Anasayfa
  • Oyun
  • Flappy Bird'ten Daha Zor Oyun Arayanlara: Monster Fish

Flappy Bird'ten Daha Zor Oyun Arayanlara: Monster Fish

1
0
0
0
0
Geçtiğimiz aylar içerisinde piyasaya çıkan "Flappy Bird" adlı oyun adeta indirme rekorları kırmıştı Peki ya Flappy Bird'ü bu kadar çekici kılan şey neydi? Hiç şüphesiz ki bu sorunun cevabı oyunun zorluk seviyesi.. Flappy Bird'ten bile daha zor bir oyun arıyorsanız işte aradığınız  "Monster Fish" adlı oyun.
Geçtiğimiz günlerin fenomeni "Flappy Bird" adlı oyun adeta indirme rekorları kırmıştı. Biz de oyunu incelemeye çalışanlardandık ve çok ilgi görmüştük.  Peki hiç düşündünüz mü Flappy Bird'ü bu kadar çekici kılan şey neydi? Hiç şüphesiz ki bu sorunun cevabı; oyunun zor olmasıydı!  Peki ya Flappy Bird'ten bile daha zor bir oyun var desek?   "Monster FishMoster Fish, denizin derinliklerinde geçiyor ve oyunun adından da anlaşılacağı üzere canavara benzeyen bir balık ile oynuyoruz. Oyunda ki balığın kontrolünü sağlayabilmek için ekrana dokunmanız gerekiyor. Ekrana her dokunuşunuzda Monster Fish biraz daha yukarı çıkıyor Ancak elinizi ekrandan çektiğiniz anda, yüzme bilmeyen bir balık gibi hızlı bir bir şekilde yere çakılıyor. Oyun, Flappy Bird'ün aksine sadece engellerden ibaret değil.  Oyun içerisinde karşınıza bir yılan balığı veya köpek balığı sizi engelleyebiliyor. Ancak tabi ki de bu tarz oyunların en önemli faktörü yüksek skora dayalı hırs. Oyunun yapımcıları da bunun farkında ve Android cihazlar Google Play skor sistemini kullanıyor iOS cihazlar için ise Game Center skor sistemini kullanyıor. Moster Fish'te sadece en yüksek skorunuzu kaydedebiliyorsunuz.

Eğer Flappy Bird benim için artık çocuk oyuncağı diyenlerdensen birde seni Monster Fish'te görelim. Oyun şuan için iOS ve Android platformlarında bulunuyor ve tamamen ücretsiz.

Dipnot: Oyunda yapabildiğimiz en yüksek rekor 22 :(
 
  Monster Fish
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0