Flappy Bird Geri mi Geliyor?

1
0
0
0
0
Flappy Bird Geri mi Geliyor?
Bir süre önce dünyanın en sinir bozucu kuşu olarak sadece bir haftada hepimizin zihnine kazınan Flappy Bird adlı kuşun hayatımızdaki macerası kısa sürmüş ve bu uyuz kuş uygulama mağazalarından kaldırılmıştı.
 
Bir süre önce dünyanın en sinir bozucu kuşu olarak (bizim de tabletimizi fırlatarak inceleyemediğimiz) sadece bir haftada hepimizin zihnine kazınan Flappy Bird adlı kuşun hayatımızdaki macerası kısa sürmüş ve bu uyuz kuş uygulama mağazalarından kaldırılmıştı.

Neden kaldırdığı konusunda hiçbir açıklama yapmayan Flappy Bird’ün geliştiricisi Dong Nguyen ise Rolling Stone Magazine’e verdiği bir röportajda, Flappy Bird’ü yeniden indirmeye açık hale getireceğini ve tekrar mağazaya koymayı düşündüğünü söyledi.

Elbette neden kaldırıldığı konusunda açıklama yapmayan Dong Nguyen, neden geri getirmeyi planladığı konusunda da bir bilgilendirme yapmadı ve sadece eğlence sürsün istiyorum yorumunda bulundu; ancak uzmanların dediğine göre Flappy Bird yılda 2 milyon Dolar gibi bir gelir elde edebilir ki bu da Dong’u teşvik etmek için de yeterli, olacaktır.

Eğer söylentilerde geçtiği gibi bir lisans ihlali ya da vergiden kaçma gibi bir yasa dışı durum yoksa Flappy Bird her an yeniden indirilebilir hale gelecek gibi duruyor.

 Beklemek istemiyorsanız siz de kendi Flappy Bird'ünüzü yapın
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0