Flappy Bird Yayından Kalkıyor

4
1
0
0
0
Flappy Bird Yayından Kalkıyor
Bir süredir hepimizi sinir etmeyi başaran Flappy Bird adlı oyun yayından kaldırılacak evet yanlış duymadınız. Flappy Bird'ün yapımcısı Nguyen bir süre önce kendi twitter hesabından oyunu 24 saat içerisinde kapatacağını duyurdu
Bir süredir hepimizi sinir etmeyi başaran Flappy Bird adlı oyun yayından kaldırılacak evet yanlış duymadınız. Flappy Bird'ün yapımcısı Nguyen bir süre önce kendi twitter hesabından oyunu 24 saat içerisinde kapatacağını duyurdu. Hali hazırda hem iOS ve hemde Android platformlarında en çok indirilen oyunlarından biri olan Flappy Bird'ün yapımcısının tam olarak neden böyle bir karar aldığı henüz bilinmiyor. Ancak Nguyen'in, Twitter hesabında ki mesajlara bakacak olursak kendisine gösterilen bu yogun ilgiden bıkmış gibi görünüyor ve muhtemelende bu nedenle Flappy Bird'ü yayından kaldırmayı düşünüyor.

Bir kaç gün içerisinde adeta çığ gibi büyüyen Flappy Bird'ün yayından kaldırılması ile birlikte muhtemelen Flappy Bird benzeri oyunların sayısı kısa süre içerisinde artacaktır. Bakalım Flappy Bird'ün yapımcısı ilerleyen zamanlarda yeni bir oyun yapacak mı?
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0