Mobilecraf, Flick Shoot 2'yi Yayınladı

0
0
0
0
0
Mobilecraf, Flick Shoot 2'yi Yayınladı
2012 yılının ilk yarısında yayınladığı Flick Shoot ile 100’ün üzerinde ülkede uygulama listelerinin üst sıralarına yerleşmeyi başaran Mobilecraft, başta İngiltere, Almanya ve ABD olmak üzere 20’den fazla ülkede spor kategorisinde birinci sıraya yükselmişti. İlk oyunun yayınlanmasının ardından Mobilecraft ekibi, geçtiğimiz hafta Flick Shoot 2’yi Android kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.

2012 yılının ilk yarısında yayınladığı Flick Shoot ile 100’ün üzerinde ülkede uygulama listelerinin üst sıralarına yerleşmeyi başaran Mobilecraft, başta İngiltere, Almanya ve ABD olmak üzere 20’den fazla ülkede spor kategorisinde birinci sıraya yükselmişti. İlk oyunun yayınlanmasının ardından Mobilecraft ekibi, geçtiğimiz hafta Flick Shoot 2’yi Android kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.
 
Futbolu seven kişilere özel olarak tasarlanıp detaylandırılan Flick Shoot ile parmaklarınıza farklı açılardan kuvvet vererek gol atmaya çalışıyorsunuz. Oyunun içinde birden fazla offline mod ve online olarak başka oyuncularla da karşılaştığınız için Flick Shoot özellikle yurtdışında büyük ilgi görmüştü.
 

 Forma ve krampon seçimleri size ait

Aradan 2 yıl geçti ve Mobilecraft geçen hafta oyunun Android sürümünü kullanıcılarla buluşturdu. İlk gün 10 bin indirmeye ulaşan oyunda yeni özellikler olarak gözümüze çarpan yenilik, artık karakterinizi özelleştirebileceğiniz bir soyunma odası var. Oyuna başlamadan önce futbolcuların giyeceği formayı, kramponu hatta şut çekeceğiniz farklı saha seçeneklerini göreceksiniz.
 

 Turnuva da geliyor

Flick Shoot 2’de çoklu oyun modu da bulunuyor. Dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi mücadele edebileceğiniz 5 farklı odada, birebir olarak karşılaştığınız rakiplerinizi yenerek odaların seviyesine göre değişen oyun içi sanal paralar kazanıyorsunuz. Yakın zamanda aktif hale gelecek Turnuva Modu’nda ise 8 ya da 16 kişilik gruplarda, eleme usulü mücadele edip finale kalmak için uğraşacaksınız.
 

 iOS kullanıcıları üzülmesin

Şimdilik sadece Android işletim sistemli telefonlara indirilebilen Flick Shoot 2’ye buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun çok yakın bir zamanda iOS için de çıkması bekleniyor.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0