• Anasayfa
  • Oyun
  • Football Manager 2015'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Football Manager 2015'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

1
0
0
0
0
Football Manager 2015'in Çıkış Tarihi Belli Oldu
En sevilen menajerlik simulasyonu Football Manager serisinin yeni oyunu Football Manager 2015'in çıkış tarihi belli oldu.
Menajerlik simulasyonu denilince akla ilk olarak Football Manager serisi gelmektedir. Football Manager'a rakip olabilmek için Fifa Manager ve Championship Manager gibi seriler çıkarılmış olsa da hiçbiri Football Manager'ın rakibi olmadı diyebiliriz. Fifa ve Pes serisi gibi her sene düzenli olarak piyasaya sunulan Football Manager'ın yeni oyunu Football Manager 2015 merakla bekleniyordu. Oyun ile ilgili olarak yapımcı firma Sports Interactive firması fazla bilgi paylaşmamıştı. Ta ki Sports Interactive firmasının stüdyo direktörü Miles Jaacboson resmi Twitter hesabı üzerinden Football Manager 2015'in 2014'ün Kasım ayında çıkacağını duyurdu.

Bunun dışında oyun ile ilgili olarak detaylı bilgilerin Ekim ayında duyurulacağını belirten Miles Jacobson'ın bir güzel haberi daha vardı. Bu güzel haberde %10'luk bir indirim ile Football Manager 2015'e sahip olmak ile ilgili oldu. Buraya tıklayarak Sega'nın sitesine üye olduktan sonra Sega Market üzerinden oyunu ön sipariş ile satın alırsanız %10'luk bir indirime sahip oluyorsunuz. Üstelik daha öncesinde de olduğu gibi oyunu 2 hafta öncesinden oynamaya başlama imkanına sahip oluyorsunuz. Dipnot olarak eklemekte fayda var ki artık Football Manager serisi Türkçe dil desteği ile piyasaya çıkacak dolayısı ile Football Manager 2015'te Türkçe dil desteğine sahip olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0