• Anasayfa
  • Oyun
  • Football Manager 2016'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Football Manager 2016'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Football Manager 2016'nın çıkış tarihi kesinleşti ve oyundaki yeni özellikler açıklandı.
Oyun yapımcısı olan Sports Interactive ve yayımcı SEGA, Footbal Manager serisinin yeni oyunu olan Football Manager 2016'nın kesin çıkış tarihini duyurdu. Oyunun çıkışı için 13 Kasım'ı beklememizi söyleyen yapımcılar, aynı zamanda oyunun hayran kitlesini oldukça sevindirecek bir haber verdi.

Bugün yapılan açıklamaya göre Football Manager'ın yeni oyununda oyuncular, kendi takımlarını kurabilecekler. Bu yeni uygulamayla birlikte eskiden bir takım seçmek zorunda olan oyuncular kendi takımlarında oyuna başlayabilecekler ve kariyerlerinin yanı sıra takımının da başarısını arttırabilecekler.


(Yapımcıların, oyunun yapımı aşamasında hayranlarının isteklerini yazmasını istediği forumun kapak fotoğrafı. Aynı davranışı diğer oyun yapımcılarından da görmeyi diliyoruz)

Takım kurma özelliği, oyunculara kuracakları takımla ilgili tercihleri konusunda oldukça özgür bırakmış ve en küçük detaya kadar herşey değiştirilebilir olarak ayarlanmış.

Yapılan açıklamaya göre kendi takımını kurma özelliğinin yanı sıra oyun daha gerçekçi olacak, izlemek istediğiniz bütün maçları 3D olarak izleyebileceksiniz ve bu görüntüleme sırasında oyunun grafikleri, izleyiciye daha çok zevk vermek adına çok daha gelişmiş olacak. Ayrıca hayranlar tarafından eklenilmesi istenen sakatlanma görüntüleri de 3D izleme bölümüne eklendi.

Kaynak: Softpedia 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0