• Anasayfa
  • Oyun
  • Forza Motorsport 6 Xbox One'da Yayınlandı!

Forza Motorsport 6 Xbox One'da Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Xbox cihazlarının en sevilen oyunlarından biri olan Forza serisinin son oyunu Forza Motorsport 6 Xbox One üzerinden yayınlandı!
Yarış oyunları tutkunlarının favorilerinden biri olan ve konsol sahibi olmayan ve ya Xbox cihazı bulunmayan kullanıcıların da oldukça merak edip oynamak istediği Forza serisi oldukça güzel dinamikleri ve eğlenceli açık dünya yapısı ile dikkat çekiyor.

Bu serinin 2015 versiyonu son oyunu olan Forza Motorsport 6, bugün Xbox One kullanıcılarına açıldı. 250TL fiyatı ile dikkat çeken oyun Xbox tarafının exclusive denilen özel oyunları arasında Halo'dan sonra belki de en sevileni olmasıyla biliniyor.450'den fazla birbirinden güzel araçlar, split screen multiplayer modu ve 24 oyuncuya kadar çıkan online yarış modu gibi farklı özellikleri olan Forza 6'nın satın alımda da 3 farklı paketi bulunuyor.
 


Standart versiyonunda 2009 Ferrari 458 Italia, 2014 Lamborghini Hurácan ve 2013 McLaren P1™ dahil özel olarak modifiye edilmiş ve boyanmış 10 özel arabayı içeren Ten Year Anniversary Car Pack bulunan bir paketi ve özel Mazda MX-5 içeriyor. Deluxe versiyonunda ise standarta ek olarak VIP araçlar ve ilk ücretli DLC paketine ücretsiz sahip olma ve ayrıca Hızlı ve Öfkeli paketi bulunmakta. Ultimate versiyonunda ise bu özelliklerin yanında Forza Motorsport 6 Araba Geçişi (Car Pass) özelliği de bulunacak. Bu paketlerin fiyatı ise 299TL Deluxe309,50TL ise Ultimate paketi olarak belirlenmiş.

Şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde açılan oyun 18 Eylül itibari ile dünya geneline açılmış olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0