• Anasayfa
  • Oyun
  • Forza'nın Yapımcısından Fast & Furious Oyunu Geliyor

Forza'nın Yapımcısından Fast & Furious Oyunu Geliyor

1
1
0
0
0
Arabalar ve yarış tutkunları için mükemmel bir haber geldi. Yarış oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan biri olan Forza, yarış filmleri denince de akla ilk gelen film şüphesiz Fast & Furious'dur. Şimdi bu ikisinin kombine olmuş halini düşünün. İşte Turn 10 Studios ve Universal Studios oyun tutkunlarına bu fırsatı sunuyor.
Arabaları, yarışları, bu içerikli oyunları seven hemen hemen herkesin ortak iki özelliğidir Fast & Furious ve Forza. İkisine de hastayızdır.

Hazır birkaç ay önce çıkan Forza Horizon 2, ve 3 Nisan'da çıkacak olan ''Furious 7''nin arasında beklerken, Forza serisinin yapımcı firmasıdan heyecanlandırıcı bir haber geldi.

Dünyaca ünlü popüler yarış oyunu Forza'nın yapımcı firması Turn 10 Studios, Fast & Furious film serilerinin haklarını elinde bulunduran Universal Studios ile ortak bir çalışmaya girdi. Ortaya ''Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious'' çıktı (oyunun ismi biraz garip ama olsun).Xbox 360 ve Xbox One için çıkacak oyun Forza için bir DLC paketi olarak görünebilir -özellikle isminden dolayı- ancak oyun tamamen Forza'dan bağımsız olacak.

Şuan için açıklanan ve oyunda yer alacak arabalardan bazıları şöyle;

1970 Dodge Charger R/T
2012 Nissan GT-R
2015 Dodge Charger R/T
2014 Maserati Ghibli S
1998 Toyota Supra
2013 Jeep Wrangler Unlimited
1970 Plymouth Road Runner
1970 Plymouth Cuda


Kısa olsada bir tanıtım videosu gelen oyun 27 Mart'ta piyasaya sürülecek ve 10 Nisan'a kadar ücretsiz olacak. O tarihten sonra ise 10 dolar gibi makul bir fiyat ile satılacak.
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0