​Fun Run 2 Android ve iOS İçin Yayınlandı

2
0
0
0
0
Dirtybit firması yeni oyunu Fun Run 2-Multiplayer Race oyununu yayınladı. 
Dirtybit firması tarafından geliştirilen ve 50 milyon indirme rakamlarına ulaşan  Fun Run oyununun ikincisi piyasaya sunuldu.  Çeşitli silahlarla rakiplerinizi devre dışı bıraktığınız Fun Run, online oynanabilme özelliğiyle arkadaşlar arasında oldukça tutuldu. Yapımcı firma, oyunun birinci versiyonunu geliştirerek Fun run 2 adıyla android ve ios telefonlar için indirmeye sundu.


51,82 MB dosya boyutuna sahip oyunu Google Play Store ve AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Oyunu ilk indirdiğinizde sizlerden yeni bir kullanıcı adı girmeniz isteniyor. Kullanıcı adını girdikten sonra eğitim programını tamamlayıp yarışlara başlayabilirsiniz. Fun Run 2 - Multiplayer Race birincisine göre daha başarılı grafiklere sahip. Karakterler yenilenmiş, haritalar değiştirilmiş ve oyun daha gerçekçi bir hal almış. Ayrıca oyuna yeni silahlar eklenmiş pompalı tüfek, roket ve balon bunlardan sadece bir kaçı...Fun Run 2 temel özellikler olarak önceki sürümün tasarımını korumuş. Daha modern bir görünüme sahip oyunun, grafiksel ve yazılımsal alt yapısı geliştirilmiş. Eski oyundaki gibi silah kullanımlarında takılmalar veya donmalar yaşanmıyor. Ayrıca rakibinizi öldürdüğünüzde, ilk sürüme göre kan gövdeyi götürüyor diyebiliriz. Farklı haritaların gelmesi oyundan sıkılanlar için yeniden başlama sebebi olabilir. Haritanın içerisinde de bir çok yeni özellik sizleri bekliyor.  
4 kişilik bu eğlenceli oyunu akıllı telefon ve tabletlerinize kolayca indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra yorumlarınızı bizle paylaşmayı unutmayın.

Fun run'ın birinci versiyonunun TAA'nın incelemesiyle buradan izleyebilir, daha detaylı fun run 2 incelemesini fobito üzerinden buradan okuyabilirsiniz.
 
  Fun Run 2-Multiplayer Race İndir
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0