Galatasaray PES 2016'ya Eklendi!!

3
1
0
0
0
PES 2016'ya ilk önemli güncelleme geldi ve bizde ilk Türk takımına kavuştuk.
Dünyanın en iyi iki futbol oyunundan biri olan PES 2016, yaklaşık 2 ay kadar önce oyun sektörüne adım atmış ve geçen süreç boyunca da son derece olumlu tepkiler almıştı.

Ancak PES serisinin en büyük sıkıntılarından biri, şüphesiz pek çok ligde ve takımda olan lisans sorunu. Oyun %100 Türkçe desteği sunmasına rağmen Türkiye Süper Lig'ini bizlere maalesef sunmamakta. Geçen sene de Türk takımları arasından sadece Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş dahil edilmişti.  

Ancak bu sene, yeni PES oyununda ligimizi görememekle kalmadık, takımlarımızdan da hiçbirini göremedik. Önemli diğer liglerden de önemli takımlara yer vermeyen Konami, oyuna sonradan gelecek olan güncellemelerle dışarıda kalan bazı takımların eklenebileceğini açıklamıştı.Söz konusu güncelleme geçtiğimiz günlerde sunuldu. 7 Avrupa ve 1 Arjantin takımının yer aldığı yeni takımlar paketinde sadece dördüncü yıldızı takmayı başaran son şampiyon Galatasaray yer almakta. Galatasaray'ın dışındaki takımlar ise Karabağ FK, APOEL FC, HJK Helsinki, Panathinaikos FC, FK Partizan Belgrade, Maccabi Tel Aviv ve Independente

Yeni takımların yanı sıra oyuna yeni futbolcu itemleri ve güncellenmiş futbolcu yüzleri de gelmiş durumda (en alt sırada Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Umut Bulut ve Emre Çolak bulunmakta).

Oyunun sonraki güncellemelerinde başka Türk takımlarının eklenip eklenmeyeceği konusunda henüz bir bilgi yok. Yani PES 2016'yı konsoldan oynayanların sabırla güncellemeleri bekleyip, diğer takımların gelmelerini umması lazım. Ancak PC'de oyunu oynayan kullanıcılar için durum biraz daha rahat. Zira hangimiz bilgisayarda Türkiye Ligi olmadan PES oynadık ki? Anladınız siz. 

Kaynak: Pesfan
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0