• Anasayfa
  • Oyun
  • Galaxy Zero'ya Yeni Özellikler Getiren Büyük Bir Güncelleme Geldi

Galaxy Zero'ya Yeni Özellikler Getiren Büyük Bir Güncelleme Geldi

1
0
0
0
0
Türkiye'den çıkan en popüler oyunlardan biri olan Galaxy Zero'ya her ay düzenli gelen güncellemelerden bu ayki versiyonuyla geniş çaplı yenilik ve değişiklikler eklendi.
Özellikle son dönemlerde artan Türk oyun yapımcılığının en güzel örneklerinden biri olan FunPlus yapımı olan uzay temalı Galaxy Zero oyunu gün geçtikçe daha da gelişmeye ve daha fazla kişi tarafından oynanmaya devam ediyor.

Macera Modu, Sonsuz Mod, Boss Modu ve Mayıs Ayında gelen Devriye Modu ile farklı oyun tecrübeleri sunan Galaxy Zero, düzenli olarak yapılan günlük, haftalık ve aylık oyun içi ve Facebook Etkinlik ve uluslararası yarışmaları ile sürekli yenilenen dinamik bir çoklu oyun ortamı ile de ilgi kazanmakta.Daha önce TAA tarafından incelenen Galaxy Zero, Android ve iOS platformunda 1 milyona varan indirme sayısına sahip. Bu platformlardan Android versiyonunda 1.00.35.04 sürümüne, iOS'te ise 1.00.35 sürümüne ulaştı.

Bu yeni güncelleme ile "Devriye Modu", Rusça dili desteği, VK ile giriş, yeni VIP 3 ve 4 seviyeleri gibi yenilikleri getiren FunPlus, Rusça ile beraber Türkçe dahil 21 dil desteğine kavuştu
 

App Store'da en iyi yeni oyunlardan biri olarak gösterilen Galaxy Zero hem iPhone hem de iPad'de oynanabiliyor. FunPlus tarafından bize verilen bilgiye göre ilerleyen zamanlarda PvP/VS, Filo/Klan sistemi, Yardımcı Pilot sistemi, yeni harita modül ve etkinlikler getireceklerini açıkladılar. Yani oyun hala oyuncuların istek ve önerilerine göre şekillenmeye devam ediyor.
 

Mobil platformda PC'deki çoklu oyunculu MMO'lardan farkı olmayacak derecede gelişeceği sözünü veren FunPlus'ın Galaxy Zero oyununu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.
 
  Galaxy Zero Android/iOS İndir
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0