• Anasayfa
  • Oyun
  • Geçtiğimiz Yılın En İyi Oyunlarından Olan Xenowerk, İndirime Girerek 6 TL’den 0.20 Kuruşa Düştü!

Geçtiğimiz Yılın En İyi Oyunlarından Olan Xenowerk, İndirime Girerek 6 TL’den 0.20 Kuruşa Düştü!

0
0
0
0
0
Android ve iOS platformları için geliştirilen ve geçtiğimiz yılın en başarılı 3 boyutlu oyunları arasında yer alan Xenowerk, çok iyi bir indirime girerek şu an için 0.20 kuruştan satın alınabilir durumda.
2015 yılının en başarılı 3 boyutlu aksiyon oyunları arasında yer alan Xenowerk, oldukça sağlam bir indirime girerek 0.20 kuruştan satın alınabilir duruma geldi.

Oyun hem Android hem de iOS platformları için için indirim aldı fakat daha büyük indirimin Android için geldiğini belirtelim. Kısa bir süre için 0.20 kuruşa satın alabileceğiniz oyunla ilgili kısa bir bilgi verelim.

3 boyutlu olan ve görüş açısı tepe kamerasıyla sağlanan Xenowerk, yanlış yapılan bilimsel deneyler sonucu sızan radyoaktifler sebebiyle mutasyona uğramış canlılar tarafından istila edilen Dünya’yı kurtarmaya çalıştığınız bir aksiyon oyunu.Her oyunda olduğu gibi Xenowerk’te de oyun içi satın alımlarla ya da elde ettiğiniz puanlarla yeni silahlar alıp karakterinizi daha güçlü bir hale getirmeye çalışıyorsunuz.
 

50’den fazla bölümün olduğu oyunda bulunduğunuz ortam genellikle karanlık olduğu için silahınızın ucunda feneri kullanarak yolunuzu bulmanız gerekiyor. Karakterin kontrolünün ekranın üzerinde bulunan tuşlarla sağlanabildiği oyun, iOS platformu için de 2.30 TL civarına inmiş durumda. Oyunun indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 
  Xenowerk
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0