Genç Kız Pokemon Go Oynarken Ceset Buldu!

4
0
0
0
0
Pokemon Go oyunuyla ilgili ilginç haberler gelmeye devam ediyor. ABD'de Pokemon Go oynayan bir genç kız pokemon ararken ceset buldu!
Tüm dünyayı saran Pokemon Go çılgınlığı her zaman eğlenceli anlara sahne olmayabiliyor. Henüz yayınlanmasının üzerinden birkaç gün geçen Pokemon go oyunu hızla her yere yayıldı ve elbette arttırılmış gerçeklik teknolojisi üzerine kurulu olmasıyla çok ilginç yerlerde pokemon avına çıkılması eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Ancak bu sefer Pokemon Go ile ilgili ortaya çıkan haber pek de eğlenceli değil. Amerika Birleşik Devletleri'nin Wyoming eyaletindeki Riverton şehrinde Pokemon Go oynarken bir nehir kenarında pokemon avına çıkan genç kız pokemon ararken bir ceset buldu.Olayın üzerine büyük bir şaşkınlık yaşayan genç kız hemen 911'i arayarak bilgi verdi ve polisler konuyla ilgili araştırmalara başladı. Çok kısa sürede ilginç olaylara neden olan Pokemon Go ile yaşanan olaylara bir yenisi daha böylelikle eklenmiş oldu. Dünya genelindeki birçok ülkede polisler bu oyunu oynarken insanların daha dikkatli olmasında fayda olduğunu, aksi takdirde istenmeyen olayların yaşanabileceğini söylemişti.

Eğer Pokemon Go hakkında bir bilginiz yoksa ya da oyunu yüklemek istiyorsanız bu bağlantıdaki haberimize göz atmanızda fayda var. Ayrıca Pokemon Go oynarken ilginç yerlerde çekilmiş 20 görsele yer verdiğimiz listemize de buradan ulaşabilirsiniz.
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0