• Anasayfa
  • Oyun
  • ​Gerçek Bir Dinozorun Hayatını Yaşadığınız, Open-World Oyun: Saurian!

​Gerçek Bir Dinozorun Hayatını Yaşadığınız, Open-World Oyun: Saurian!

0
0
0
0
0
​Gerçek Bir Dinozorun Hayatını Yaşadığınız, Open-World Oyun: Saurian!
Saurian isimli oyun, gerçek bir dinozor olmanın nasıl olduğunu göstermek adına Kickstarter üzerinden bağış toplamaya başladı.
Tarihin en gizemli canlıları arasında bulunan dinozorlar, bundan milyonlarca yıl önce yaşamış ve dünya üzerinde hakimiyet kurmuş olan devasa canlılardır. Günümüzde bulunan fosiller sayesinde inceleyebildiğimiz ve hakkında bilgi edinebildiğimiz bu canlılar, gezegenimiz yeni yeni şekillenmeye başladığı ve şimdikinden çok daha hırçın olduğu bir dönemde yaşadıkları için oldukça ilginç yaşam şekillerine sahiplerdi. Bundan ötürü bilim insanlarının ve çoğu kişinin ilgisini çeken bu canlılar, yeni nesil bir oyuna konu oldular.

'Saurian' isimli bu oyun, dinozorların yaşamını konu alıyor ve oyuncuların dinozor olarak oynamasını mümkün kılıyor. Birçok dinozor türünden birisini seçmenize izin veren ve o dinozorun yapısal özelliklerine göre avlanmanızı, hayatta kalmanızı ve hatta üremenizi isteyen oyun, bilimsel verilere uyumlu olarak üretilmiş çevreye de sahip. Ağaçların ve dinozorların boyunu gerçek ölçülere göre ayarlayan yapımcılar, dinozorların yaşlanmasını bile yapmayı unutmamışlar. Örneğin büyüyen ve gelişen dinozorunuz, av konusunda gelişmiş yeteneklere sahip oluyor ve daha kolay avlanabiliyor fakat doyması için daha çok av yakalaması gerekiyor.
 

Şu an Kickstarter üzerinden bağış toplayan Saurian, sadece birkaç gün içerisinde 75.000 dolar toplamayı başardı ve 55.000 dolar olan hedefini aştı. Oyunun topladığı miktarın katlanarak artması ve yeni özelliklerle birlikte satışa sunulması bekleniyor. Eğer siz de bu oyuna göz atmak isterseniz, Saurian'ın Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0