God of War 4'ten E3 Sinyali

3
0
0
0
0
God of War 4'ten E3 Sinyali
Playstation oyun konsolunun en sevilen oyun serilerinin başında gelen God of War serisinin yeni oyunu E3'te gösterilebilir.
Playstation oyun konsolunun en sevilen oyun serilerinin başında gelen God of War serisinin yeni oyunu E3'te gösterilebilir. God of War serisini geliştrilen Santa Monica Studio kendi resmi Twitter hesabında "The Gods have spoken once again, maybe they are just excited for #E3 #earthquake #LA" şeklinde twit attı. Bu twit "Tanrılar bir defa daha konuştular. Belki de sadece #E3 #deprem ve #LA için heyacanlıdırlar" şeklinde Türkçe'ye çevirilebilir. Kısacası Santa Monica Studio bu twit ile birlikte E3 fuarında God of War'ın yeni oyunu ile ilgili bir duyuru geleceğini ima ediyor olsa gerek. Neticesinde E3 fuarı Los Angles'ta düzenlenecek ve stüdyo yapacakları God of War tanıtımının deprem etkisi yapacağını da ayrıca ima ediyorlar.

Hali hazırda E3 fuarında büyük süprizler bizi bekliyorken bir de bu süprizlere God of War 4'ün yada yeni bir God of War oyunun eklenmesi hiç şüphesiz ki harika olacaktır. Diğer yandan yeni nesil konsolların exclusive oyunları konusunda hali hazırda biraz önde olan Playstation 4 yeni bir God of War oyunun duyurulması ile aradaki farkı epeyce açacaktır diye düşünüyorum. Yazının en başında da belirtiğim üzere pek çok kişi gibi ben de God of War serisinin Playstation konsolunun en önemli exclusive oyunu olduğunu düşünmekteyim. Yeni nesile gelecek bir God of War oyunu çıtayı bir üst seviyeye taşıyacaktır. 
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0