• Anasayfa
  • Oyun
  • God Of War 4 İskandinav Mitolojisini Ele Alacak!!

God Of War 4 İskandinav Mitolojisini Ele Alacak!!

2
1
0
0
0
Oyunun yapımcılarından birisinin paylaştığı fotoğraflar, yeni God of War'un İskandinav mitolojisini ele alacağını gösteriyor.
Devamının gelmesini uzun zamandır beklediğimiz oyunlardan birisi olan God Of War, serinin 4. oyunuyla dönmeye hazırlanıyor. Bu yeni oyunun konusunun ne olduğu hakkında birçok tahmin vardı ancak "Shinobi602" isimli Twitter kullanıcısının yayınlanmasına katkıda bulunduğu fotoğraflara bakacak olursak, bu tahminlerin hiçbirisinin doğru olmadığını anlayabiliriz.

Sony'nin Santa Monica'da bulunan stüdyolarında çalıştığını belirten @Shinobi602 isimli Twitter kullanıcısı (gerçek isminin ne olduğunu bilmiyorum, muhtemelen yayınlanması istenmeyen şeylerin yayınlanmasına katkıda bulunduğu için kimliğini saklamayı tercih ediyor) God of War'un yeni oyunun İskandinav mitolojisini konu alacağını belirtti. Sonradan paylaşılan görsellerle de bu tahmininin tutarlılığını artan Twitter kullanıcısı, NerdLeaks gibi sitelerin bu fotoğraflara erişebilmesini sağladı. @Shinobi602'nin birçok oyunun tahminini yaptığı ve yeni Call of Duty'nin uzak gelecekte geçeceğini de belirttiği biliniyor.
 


Çok fazla fotoğrafın sızdırılmış olması nedeniyle hepsini sizlerle paylaşmamız mümkün değil. Eğer fotoğrafların hepsini incelemek isterseniz burada bulunan bağlantı üzerinden fotoğrafların paylaşılmış olduğu siteye girebilir ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0