• Anasayfa
  • Oyun
  • God Of War'un Tanıtım Videosundaki Gizli Detaylar Ortaya Çıktı!!

God Of War'un Tanıtım Videosundaki Gizli Detaylar Ortaya Çıktı!!

2
0
0
0
0
Bazı God Of War hayranları, serinin yeni oyununun tanıtım videosundaki gizli detayları ortaya çıkardılar.
Geçtiğimiz hafta düzenlenen ve tanıtılan oyunlarla gündemi tam anlamıyla ele geçiren E3 etkinliği, milyonlarca oyun severin hayran olduğu ve durgunluğunu bu sene bozan God Of War serisinin yeni oyunun tanıtımına ev sahipliği yapmıştı. Yeni tanıtım videosunda, tanrıların peşine düşmesi ve onlarla kıyasıya savaşmasıyla tanınan Kratos'un yaşlandığı ve bir oğlunun olduğu görünüyordu. Oğluyla birlikte ava çıkan Kratos, ona nasıl avlanacağını öğretmesinin ardından onun önemli bir görev için hazır olduğunu söylüyordu. İskandinav Mitolojisi'ni konu alan yeni oyunun tanıtım videosu, görünen o ki göre sadece bunlarla sınırlı değilmiş.

Serinin hayranı olan bazı oyuncular, yeni tanıtım videosunun detaylı bir incelemesini yapmışlar ve tanıtım videosunda önceden kaçırdığımız detayları fark etmişler. İşte o detaylardan bazıları.
 

 

 Ağaçlar Arasındaki HayaletKratos'un oğlunun arkasındaki ağaçların yakınında bulunan ve havada süzülen bu hayalet, Kratos'un ve oğlunun o bölgeye doğru ilerlemesiyle birlikte anında bölgeden kaçıyor.
 

 Uçan YaratıkKratos'un Dauthamunni'ye girmesiyle birlikte bölgeden uzaklaşan bu yaratık, Kratos'un öldürdüğü diğer yaratıklara benziyor.
 

 Dev YılanKratos ve oğlu yeni görevleri doğrultusunda gidecekleri yere baktıkları sırada aşağıdaki ormanda gri birşey görünüyor. İlk bakışta bu şeyi yola benzediğini düşünebilirsiniz ancak yakından incelediğinizde aslında onun pullarla kaplı, hareket eden dev bir yılan olduğunu anlayacaksınız.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0