• Anasayfa
  • Oyun
  • Google 25 MB’tan Düşük En İyi 25 Android Oyunları Yayınladı

Google, 25 MB’tan Düşük En İyi 25 Android Oyun Listesi Yayımladı

161
106
41
29
29
​Google, son zamanlardaki 25 MB’ın altında olan en iyi 25 oyunun olduğu bir listeyi Google Play’de ön plana çıkardı.

Malum yaz geldi, okullar da bitince ödev ya da sınav stresi kalmadı. Bazılarımız denizde ya da tatil köylerinde keyif yaparken, büyük bir çoğunluğumuz da kendimizi oyunlara vermeye başladık. Google, yazın gelmesiyle birlikte Android kullanıcılarını mutlu edecek bir liste yayımladı. Listede birkaç tane ücretli olmakla birlikte ağırlık olarak ücretsiz olan 25 MB’ın altında 25 Android oyun bulunuyor.

Neden 25 MB’tan yükseklerin alınmadığıyla ilgili herkesin kafasında muhakkak fikirler belirmiştir. Fakat benim tahminim, telefonlarında fazla yer kalmayan kullanıcılara yönelik bir liste olarak yayımlandığı yönünde. 25 tane oyun içerisinden, bazılarını Webtekno ekibinin de oynadığı 10 tane ücretsiz oyunu sizler için sıraladık. (bu arada birkaç tane oyunun boyutu 30 MB civarında, fakat oyunlar güzel olduğu için yine de paylaşalım dedik)
 

 Archery Master 3D

Benim uzun zamandır oynadığım oyunlar arasında yer alan bu oyun, gerçek bir atış simülasyonuna sahip.

 Escaping the Prison

Bir banka soygunu yapan ve hapishaneye düşen Henry’nin buradan kurtulması için doğru seçimleri yapmasını sağlayacağınız bir oyun olan bir oyun.

 Glow Hockey

2 oyuncu modunda oynanabilen Glow Hockey, 4 farklı zorluk seviyesine sahip. Attığınız her gol sonrasındaki titreşim sayesinde gerçekçiliği yakalamanızı amaç edinen oyunu aşağıdan indirebilirsiniz.

 Ultimate Football

Basit bir kontrolü ve güzel görsel efektlere sahip olan oyunun veritabanında 1000’den fazla futbolcu bulunuyor. Kariyer, Dünya Kupası ve Dostluk Maçı modları da oyunda mevcut.

 Stick Hero

Önünüzdeki engelleri bir sopa yardımıyla aşarak bitirmeye çalıştığınız Stick Hero isimli oyunu çok seveceksiniz.

 Radiant Defense

Tipik bir savunma oyunu olan Radiant Savunma’da, gelen düşman dalgalarını önlemek amacıyla farklı savunma taktikleri uygulayarak oyunu bitirmeye çalışacaksınız.

 Zombie Frontier

2020 yılında dünyaya yayılan bir virüs T, tüm insanların enfeksiyon kaparak zombiye dönüşmesine neden oldu. Her bölüm sonrası elde edeceğiniz farklı silah seçenekleriyle yok etmeye çalışacağınız zombilerle ilgili oyuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 Galactic Rush

Galaksideki en hızlı yaratık olmaya çalışacağınız bu oyunda, çeşitli engeller ve tuzaklar bulunuyor. Tüm engelleri aşarak sonlandırmaya çalışacağınız oyunun indirme bağlantısı aşağıdadır.

 Block Puzzle

6000’den fazla boşluğu doldurmaya çalışacağınız bu oyunda, tetriste olduğu gibi farklı şekildeki blokları sürükleyerek boşlukları doldurmaya çalışacaksınız.

 Mind Games

Android platformunda 5 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan ve beyin egzersizleri konusunda oldukça yararlı olabilecek bir oyun.


 

161
106
41
29
29
Emoji İle Tepki Ver
161
106
41
29
29