• Anasayfa
  • Oyun
  • Google, 25 MB’tan Düşük En İyi 25 Android Oyun Listesi Yayımladı

Google, 25 MB’tan Düşük En İyi 25 Android Oyun Listesi Yayımladı

145
92
39
26
24
​Google, son zamanlardaki 25 MB’ın altında olan en iyi 25 oyunun olduğu bir listeyi Google Play’de ön plana çıkardı.
Malum yaz geldi, okullar da bitince ödev ya da sınav stresi kalmadı. Bazılarımız denizde ya da tatil köylerinde keyif yaparken, büyük bir çoğunluğumuz da kendimizi oyunlara vermeye başladık. Google, yazın gelmesiyle birlikte Android kullanıcılarını mutlu edecek bir liste yayımladı. Listede birkaç tane ücretli olmakla birlikte ağırlık olarak ücretsiz olan 25 MB’ın altında 25 Android oyun bulunuyor.

Neden 25 MB’tan yükseklerin alınmadığıyla ilgili herkesin kafasında muhakkak fikirler belirmiştir. Fakat benim tahminim, telefonlarında fazla yer kalmayan kullanıcılara yönelik bir liste olarak yayımlandığı yönünde. 25 tane oyun içerisinden, bazılarını Webtekno ekibinin de oynadığı 10 tane ücretsiz oyunu sizler için sıraladık. (bu arada birkaç tane oyunun boyutu 30 MB civarında, fakat oyunlar güzel olduğu için yine de paylaşalım dedik)
 

 3Boyutlu Okçu Uzmanı

Benim uzun zamandır oynadığım oyunlar arasında yer alan bu oyun, gerçek bir atış simülasyonuna sahip. Dört farklı manzara içerisinde oynayabileceğiniz 3Boyutlu Okçu Uzmanı oyununu buradan indirebilirsiniz.


 

 Escaping the Prison

Bir banka soygunu yapan ve hapishaneye düşen Henry’nin buradan kurtulması için doğru seçimleri yapmasını sağlayacağınız bir oyun olan Escaping the Prison’ı buradan indirebilirsiniz.


 

 Glow Hockey

2 oyuncu modunda oynanabilen Glow Hockey, 4 farklı zorluk seviyesine sahip. Attığınız her gol sonrasındaki titreşim sayesinde gerçekçiliği yakalamanızı amaç edinen oyunun indirme linki ise şurada.


 

 Son Maç - Futbol

Basit bir kontrolü ve güzel görsel efektlere sahip olan oyunun veritabanında 1000’den fazla futbolcu bulunuyor. Kariyer, Dünya Kupası ve Dostluk Maçı modlarının bulunduğu oyunu buradan indirebilirsiniz.


 

 Stick Hero

Önünüzdeki engelleri bir sopa yardımıyla aşarak bitirmeye çalıştığınız Stick Hero isimli oyunu buradan indirebilirsiniz.


 

 Radiant Savunma

Tipik bir savunma oyunu olan Radiant Savunma’da, gelen düşman dalgalarını önlemek amacıyla farklı savunma taktikleri uygulayarak oyunu bitirmeye çalışacaksınız. Oyunu indirmek için şuraya tıklayabilirsiniz.


 

 Zombie Frontier

2020 yılında dünyaya yayılan bir virüs T, tüm insanların enfeksiyon kaparak zombiye dönüşmesine neden oldu. Her bölüm sonrası elde edeceğiniz farklı silah seçenekleriyle yok etmeye çalışacağınız zombilerle ilgili oyunu buradan indirebilirsiniz.


 

 Galactic Rush

Galaksideki en hızlı yaratık olmaya çalışacağınız bu oyunda, çeşitli engeller ve tuzaklar bulunuyor. Tüm engelleri aşarak sonlandırmaya çalışacağınız oyunun indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.


 

 Block Puzzle

6000’den fazla boşluğu doldurmaya çalışacağınız bu oyunda, tetriste olduğu gibi farklı şekildeki blokları sürükleyerek boşlukları doldurmaya çalışacaksınız. Oldukça sinir bozucu olduğu belli olan oyunu indirmek için buradaki linke tıklayabilirsiniz.


 

 Mind Games

Android platformunda 5 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan ve beyin egzersizleri konusunda oldukça yararlı olabilecek Mind Games’in indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.Ha diyorsanız ki ben listenin tamamına bir bakmak istiyorum, o zaman şuradan 25 oyunun tamamına ulaşabilirsiniz.
145
92
39
26
24
Emoji İle Tepki Ver
145
92
39
26
24