• Anasayfa
  • Oyun
  • Göz Takibi Yapabilen Oyun Odaklı Akıllı Telefon: W ve W 3D

Göz Takibi Yapabilen Oyun Odaklı Akıllı Telefon: W ve W 3D

0
0
0
0
0
​Android oyun tabanlı oyun konsolu Obox Online ile CES 2015’te dikkatleri üzerine çeken Snail Games, göz takibi yapabileceğiniz akıllı telefonunu tanıttı.
Android oyun tabanlı oyun konsolu Obox Online ile CES 2015’te dikkatleri üzerine çeken Snail Games, göz takibi yapabileceğiniz akıllı telefonunu tanıttı.

Aynı özellikteki Xperia Play, kullanıcılar tarafından çok da ilgi görmemişti. Zaten dokunmatik ekran kontrolleri haricinde uyumlu harici kontrolcüler, kullanıcıların beklentisini karşılıyordu. Snail Games, bu alanda şansını tekrar zorlayacak.

Firmanın tanıttığı W ve W 3D dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar, iki analog çubuk, 4 buton ve bir D-Pad’den oluşan kontrolcüye sahipler. Modeller gücünü 2.2GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MT6595 yonga setinden gücünü alıyor.  Grafik olarak da Power VR6 serisindeki birim bulunuyor. (oyun odaklı akıllı telefon yaptıkları için yüksek performans almak amacıyla işlemci ve grafiğin üzerinde sağlam durmuşlar)Cihazdaki sistem özelliklerine baktığımızda Android 4.4 işletim sistemi, 5.5 inçlik Full HD ekran,  2 GB RAM, çift hoparlör, iki microUSB girişi ve 16 GB arttırılabilir dahili hafızası bulunuyor. W 3D’yi W’den ayıran özellik ise W 3D’de 3 boyu destekli Liquid Crystal panelin ve kızılötesi tabanlı göz takip kamerasına sahip olması.

W 3D modeli, kızılötesi kamera sayesinde kullanıcının göz hareketlerini takip ediyor ve 3 D efektleri kullanıcının bakış açısına göre ayarlıyor. 

Oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi vermeyen Snail Games, modellerin piyasaya çıktığında kullanıcıları zengin oyun kataloğu ve özel uygulamaların beklediğini belirtiyor. PC için de oyun geliştiren firma, TaiChi Panda oyununu W serisine port edecek oyunlar arasına almış durumda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0