• Anasayfa
  • Oyun
  • Gran Turismo Sport, 15 Kasım’dan İtibaren PS4’te!

Gran Turismo Sport, 15 Kasım’dan İtibaren PS4’te!

1
0
0
0
0
Gran Turismo Sport, 15 Kasım’dan İtibaren PS4’te!
Gran Turismo serisinin en yeni oyunu, 15 Kasım tarihinden itibaren PS4 platformunda oynanabilir olacak.
Gran Turismo Sport, PS4’e gelecek en önemli güncelleme olarak belirtebileceğimiz VR desteğiyle birlikte 15 Kasım’dan itibaren PS4 platformu için satışa sunulacak.

Polyphony Digital’le birlikte Londra’daki özel bir etkinlik sırasında yayınlanan video ile duyuruyu gerçekleştiren Sony, PSVR desteği ile yarışların çevrimiçi platformlar için hazırlanmış ilk gerçek oyun deneyimi olacağını açıkladı.

FIA tarafından onaylanmış ilk gerçek online yarış oyunu ünvanına sahip olacak Gran Turismo Sport, oyunculara kendi otomobillerini tasarlama imkanı sunacak. Dünyanın farklı bölgelerinden 19 gerçek lokasyon üzerinden 27 pistin olacağı oyunda, Northern Isle Speedway ve Tokyo Expressway gibi pistler de yer alacak.
 

Oyuncular, araçlarını farklı logo ve diğer kişiselleştirme seçenekleriyle istedikleri tasarıma getirerek yarışa hazırlayacaklar. 

Serinin en son oyunu, PS3 için 2013 yılında yayınlanan Gran Turismo 6 olmuştu. Adının sonunda bir numara ile gelmeyen Gran Turismo Sport (Sport 2, 3 gibi), muhtemelen yeni bir oyun serisinin başlangıcı olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0