GTA 5, Bir Ayda Ne Kadar Kazandırdı?

1
0
0
0
0
​GTA V’i sizlerin çok sevdiğinizi biliyoruz, biz de Webtekno ekibi olarak GTA 5’in PC sürümünün çıkmasını dört gözle bekliyoruz. Bu zamana kadar onca haber yapılan GTA’nın son oyununun RockStar Games’e ne kadar kazandırdığı açıklandı.

GTA V’i sizlerin çok sevdiğinizi biliyoruz, biz de Webtekno ekibi olarak GTA 5’in PC sürümünün çıkmasını dört gözle bekliyoruz. Bu zamana kadar onca haber yapılan GTA’nın son oyununun RockStar Games’e ne kadar kazandırdığı açıklandı.

Öncelikle bu rakamların resmi rakamlar olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Araştırma şirketlerinin yayınladığı raporlara körü körüne inanmamak gerek, fakat genelde yanılmadıklarını da belirtelim. Listenin başında tabii ki GTA 5 yer alıyor. Oyun, yapımcısı olan RockStar Games’a 31 milyon 800 bin dolar kazandırmış. Yayınlanan raporun ikinci sırasında ise Call of Duty: Adwanved Warfare, 23 milyon dolar gelirle bulunuyor.Superdata tarafından açıklanan raporda, Xbox One ve PS4 üzerinden yapılan satışların toplamının dijital satışların %70’i olduğu belirtilmiş. Buradan dijital satışların yeni nesil konsollarla birlikte oldukça yükseldiğini anlıyoruz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0