• Anasayfa
  • Oyun
  • Cristiano Ronaldo’yu GTA 5’in İçerisine Koydular

Cristiano Ronaldo’yu GTA 5’in İçerisine Koydular

0
0
0
0
0
Fanları tarafından sürekli olarak eğlenceli modların geliştirildiği GTA 5’in içerisine bu sefer herhangi bir mod kullanılmadan Cristiano Ronaldo eklendi.
Cristiano Ronaldo, son birkaç haftadır spor dünyasının olduğu kadar teknoloji dünyasının da gündeminde olmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde sokakta yaşayan insan kılığına girerek futbol oynayan CR7, bu sefer de herhangi bir mod kullanılmadan GTA 5’in içerisine entegre edildi. 

Los Santos sokaklarında kendine has karizmasıyla yürüyen CR7, oyunun serseri ruhuna ayak uydurarak sahildeki kızları kendisine has sevinç hareketiyle korkutuyor, bir aracı durdurarak şoförü dışarı atıp araca kendisi biniyor, adrenalinin dozajını yükselterek iki kamyonetin üzerinde seyir halinde ilerliyor ve son olarak iki tane çıtır arkadaşı arabaya atıp kendisini bilmediğimiz maceraların içerisine atıyor.TheFifa11videos isimli YouTube kanalının Cinema4D programını kullanarak CR7’yi entegre ettiği eğlenceli GTA 5 videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. (CR7’nin deplasmanlarda attığı golden sonra seyircilere dönerek ‘oturun yerinize’ der gibi yaptığı bir hareket var ya, işte onu bu videoda kullandığı sahne gerçekten mükemmel olmuş)
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0