GTA 5'e Alternatif Olacak 5 Oyun

7
1
1
0
0
GTA 5'e Alternatif Olacak 5 Oyun
Her ne kadar bir GTA 5 olmasa da oyuncuları gönlünde taht kurmayı başarabilen oyunlar bu zamana kadar milyonları arkasından sürükledi.
Bugün yarın çıkacak denilen ancak reklam stratejisinden mi bilinmez birkaç kez ertelenen, sistem gereksinimleri memleket meselesi haline gelen, fiyatı dolayısıyla oyuncuları torrent çıkmazına sürükleyen GTA 5, çıktığı günden bu yana oyun piyasasının adını koymuş durumda. 

Peki hem günlerce oyunun inmesini beklemek istemeyip hemde maddi durumu olmayanlar ne yapacak ? Bu durumda her ne kadar aynı tadı vermese de GTA 5’e benzeyen birkaç oyuna yönelmek içinizdeki ateşi az da olsa söndürecektir. İşte 'açık dünya' başlığı altında toplayabileceğimiz GTA 5 benzeri oyunlar. 
 

  The Saboteur 

 

Oldukça güzel atmosfere sahip bir oyun. Oyunda normal yaşantısında yarışçılık yapan Sean adındaki bir karakteri canlandırıyorsunuz. Nazi işgali altında olan Fransa’da geçen oyun gerçekten zamanın nasıl geçtiğini size hissettirmiyor. 
 

 Prototype 2

 

Şehir içerisindeki özgürlüğün kapılarını size sonuna kadar açan bir oyun. Sağa sola kafanıza göre uçabilmeniz ve farklı güçleri kullanıp kaos yaratabilmeniz gerçekten oldukça etkileyici. James Haller isimli bir karakteri yönettiğimiz oyunda ‘Mercer’ adı verilen virüse karşı savaşıyoruz. Eğer hem atraksiyon hem özgürlük diyorsanız bu oyuna bir göz atamanızda fayda var. 
 

 L.A Noire

Rockstar Games klasikleri arasında yerini almış olan oyunda nasıl dedektif olunur sorusunun cevabını buluyorsunuz. Genellikle diyaloglar üzerine ilerleyen oyunun Türkçe yaması bulunduğunu da belirtelim.

 

 Mafia 2 

 

2K Games tarafından oyun dünyasına hediye edilen Mafia 2 biraz eski olsa da gerçekten hala zevkle oynanabilir. Eğer bu oyunu hala daha oyamayan varsa mutlaka bir yerden bulup sabaha kadar görev yapsın. 
 

 ​Elder Scrolls V: Skyrim

 

İstediğiniz şekilde ülkeler keşfedebileceğiniz bir oyun. Ayrıca oyuncular senaryonun gidişatına da kendileri karar verebiliyor. Bu oyun hakkında fazla söze gerek yok. Gerçekten son zamanlarda yapılan en yaratıcı oyunlardan biri. 
7
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
0
0