• Anasayfa
  • Oyun
  • GTA 5'e Gelecek Yeni Güncellemenin Detayları Ortaya Çıktı

GTA 5'e Gelecek Yeni Güncellemenin Detayları Ortaya Çıktı

1
0
0
0
0
GTA 5'e gelen Gotten Gains paketleri sonrası sıradaki güncellemenin detayları da belli olmaya başladı. Özellikle birçok kişiyi sevindirecek yeni içerikler de ortaya çıktı.
Uzun bir aradan sonra PC oyuncularının kavuşabildiği GTA 5'te özellikle Online modu için gelen DLC paketleri ve çeşitlü güncellemeler hem oyun zevkini arttırırken hem de oyunda yaşanan sorunları birer birer kapatır. Son gelen Gotten Gains Part 2 güncellemesi sonrasında bu haberimizde bahsettiğimiz gibi bazı Anti-Mod sorunları ortaya çıkmış olsa da eklenen özellikler ve hata çözümleri kullanıcıları bir nebze de olsa sevindirmişti.

Şimdi ise sıradaki güncellemenin detayları da ortaya çıktı. Low kod adına sahip olduğu anlaşılan yeni pakette GTA Forumlarında dolaşan bilgiye göre 12 yeni araç eklenmesi de yapılacak. Ayrıca açık dünya zevkine de birçok katkı yapması beklenilen güncellemenin en güzel yanı Low Rider olarak geçen alçak ve eski tip araçlar olacak.Şimdiye kadar birkaç Low Rider arabalar oyunda mevcut fakat bu gelecek güncellemenin özellikle Low kod adına sahip olması sebebiyle bu paketin Low Rider araçlara yönelik bir paket olacağını düşündürmesi de bu tarz araçları seven kullanıcıları oldukça sevindirecek. (Low Rider arabaları hatırlamayanlar google amcaya sordukalrında hemen "hııııı" diyeceklerdir. Hani şu süspansiyonları oldukça ilginç hoplayıp zıplayabilen arabalardan bahsediyoruz)PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına, yani tüm platformlara gelecek olan bu paketin çıkış tarihi bilinmiyor, ancak beklentilere göre Ağustos 2015'te bu pakete GTA 5 severler kavuşmuş olacak.

Önümüzdeki haftalarda birçok ekran görüntüsü paylaşması beklenilen Rockstar'ın bu güncellemesi ile GTA 5'e de ayrı bir hava geleceğini düşünüyorum.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0